WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Rafał Oleksiewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Igor Milicić

Igor Milicić o zbiórce pieniędzy na Ivana Almeidę: Bardzo fajna inicjatywa, ale...

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Fani mistrza Polski rozpoczęli w poniedziałek zbiórkę pieniędzy na transfer Ivana Almeidy, który w minionym sezonie był gwiazdą Energa Basket Ligi. - Podoba mi się ta inicjatywa, choć do realizacji celu jeszcze daleka droga - mówi Igor Milicić.

Mistrz Polski w ostatnich tygodniach jest bardzo aktywny na rynku transferowym. Przedstawiciele Anwilu Włocławek rozglądają się za wzmocnieniami. Na celowniku są: Aleksander Czyż i Ivan Almeida. Podobno obaj są blisko parafowania umów z Anwilem.

- Dopóki nie ma podpisów z obu stron, to nie ma sensu komentować spraw transferowych. Coś się dzieje, sprawa jest rozwojowa - stwierdził na konferencji prasowej po meczu z Banvitem (84:95) Igor Milicić, trener Anwilu.

W negocjacjach chcą... pomóc kibice włocławskiego zespołu, którzy wpadli na zaskakujący, a nawet wręcz szalony pomysł. Za pomocą serwisu "zrzutka.pl" fani mistrza Polski rozpoczęli w poniedziałek zbiórkę pieniędzy na transfer Ivana Almeidy (Więcej o zbiórce przeczytasz TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Fenomenalna forma Klicha w klubie. "Chciałbym, żeby przełożył to na reprezentację"

Zobacz także: Vladimir Mihailović komentuje plotki o odejściu. "Ludzie wiedzą więcej ode mnie"

- Widziałem, że te pieniądze nie muszą być przeznaczone na Almeidę, ale na wzmocnienie zespołu. Bardzo mi się podoba taka inicjatywa, choć do realizacji celu jeszcze daleka droga - skomentował Milicić.

Wyznaczono bardzo ambitny cel: 175 tysięcy złotych. Na godzinę 12:00 (czwartek) uzbierano prawie 19 tys., co stanowi 11 procent całej sumy. Zarejestrowano ponad 430 wpłat.

Jeden z dziennikarzy w trakcie konferencji prasowej zapytał Milicicia: Czy taka kwota (175 tys.) starczy na pokrycie ewentualnego kontraktu Almeidy? - Nie żartujmy - uśmiechnął się trener Anwilu.

Zobacz także: Marcus Ginyard po raz czwarty zagra w polskiej lidze

Czy wierzysz w powrót Ivana Almeidy do Energa Basket Ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)
    PRZEJDŹ NA WP.PL