Najnowsze Wyniki/Kalendarz
NBA AFP / NBA

NBA LIVE: Detroit Pistons - Los Angeles Clippers na żywo. Transmisja TV, stream online

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
W sobotę w NBA odbędzie się mecz Detroit Pistons - Los Angeles Clippers. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Stream online w Canal+ Sport Online i NBA League Pass.

NBA LIVE: Detroit Pistons - Los Angeles Clippers na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

Mecz Detroit Pistons  - Los Angeles Clippers odbędzie się w sobotę 2 lutego o godzinie 23:00 czasu polskiego. Transmisja wystartuje na antenie Canal+ Sport. Komentatorami widowiska będą Wojciech Michałowicz i Szymon Szewczyk.

Gdzie oglądać mecz Detroit Pistons - Los Angeles Clippers na żywo w internecie?

Starcie Detroit Pistons - Los Angeles Clippers można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+ Sport Online oraz NBA League Pass. Obie usługi są płatne, ale dostępne także na urządzeniach mobilnych.

Detroit Pistons to obecnie dziewiąta drużyna w zachodniej konferencji NBA. Gospodarze legitymują się bilansem w postaci 22 wygranych i 28 porażek. Los Angeles Clippers znajdują się na ósmym miejscu w tabeli konferencji wschodniej. Goście legitymują się bilansem, w którego skład wchodzi 28 zwycięstw i 24 porażki.

Początek meczu Detroit Pistons - Los Angeles Clippers: 23:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Sport Online.

ZOBACZ WIDEO Bańka zapowiada zmiany w WADA. "Wielu sportowców straciło zaufanie do tego systemu"

Czy będziesz oglądać mecz Detroit Pistons - Los Angeles Clippers?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL