Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Luke Walton Getty Images / Yong Teck Lim / Na zdjęciu: Luke Walton

Media: Luke Walton nie spodziewa się zwolnienia z Lakers

Jakub Artych
Jakub Artych
Według amerykańskich mediów, Luke Walton już za kilka tygodni ma zostać zwolniony z Los Angeles Lakers. W taki scenariusz nie wierzy jednak sam szkoleniowiec ekipy z Kalifornii.

Obecny sezon jest dla Los Angeles Lakers wielkim rozczarowaniem. Ekipa z Miasta Aniołów miała dzięki LeBronowi Jamesowi wrócić do fazy play-off, a nawet powalczyć o finał konferencji zachodniej. Jeziorowcy szybko jednak zostali sprowadzeni na ziemi i kilka dni temu oficjalnie stracili szansę na grę w play-offach.

Pierwszym poważnym kandydatem na stanowisko szkoleniowca Los Angeles Lakers był Doc Rivers. Ale tylko przez chwilę, gdyż opiekun Clippers praktycznie od razu zdementował te pogłoski. Później mówiło się z kolei o tym, że w następnym sezonie na ławce trenerskiej LAL zasiądzie Jason Kidd a najnowszym kandydatem do pracy w Kalifornii był Tyrone Lue.

Mimo wielu spekulacji, Luke Walton zupełnie nie obawia się o swoją posadę. Za pośrednictwem "The Athletic" przyznał, że będzie prowadził Lakers również w kolejnym sezonie.

Zobacz takżeIgnerski? Jedyny gracz, przed którym czułem respekt

- Dymisja? Dla mnie ten cały hałas to są tylko plotki i nic więcej do momentu, aż ktoś z klubu osobiście mi to potwierdzi. Do tej chwili postrzegam to jako kolejne problemy, jakie napotyka nasz zespół w tym sezonie. Szkoda mi czasu na zastanawianie się nad takimi rzeczami. Będę prowadził Lakers w nowym sezonie - tłumaczy 39-letni szkoleniowiec.

Lakers zamierzają latem pozyskać wielką gwiazdę, która wraz z LeBronem Jamesem ma odbudować potęgę organizacji. Jest nie wykluczone, że będzie Kevin Durant z Golden State Warriors.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Sporo wolnych miejsc na PGE Narodowym. Ceny biletów na mecze kadry zbyt wysokie?

Czy Los Angeles Lakers powinni zwolnić Waltona?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL