WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Paweł Pietranik / Na zdjęciu: Dejan Mihevc

EBL. Polski Cukier Toruń szuka nowego trenera

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że Dejan Mihevc kończy współpracę z Polskim Cukrem. Klub z Torunia rozgląda się już na rynku za nowym szkoleniowcem. Ważne kontrakty z zespołem mają Aaron Cel i Damian Kulig.

Słoweniec kończy współpracę z Polskim Cukrem. Co prawda są to jeszcze nieoficjalne informacje, ale wiemy, że Dejan Mihevc pożegnał już z przedstawicielami klubu. Po wakacjach nie wróci do Torunia.

Mihevc był trenerem Twardych Pierników przez dwa sezony. W tym czasie zdobył srebrny i brązowy medal, a także Puchar i Superpuchar Polski.

To całkiem spore sukcesy, ale jak się okazało niewystarczające do tego, żeby podpisać nowy kontrakt z torunianami.

Z nieoficjalnych źródeł ustaliliśmy, że los Mihevca był już niepewny w trakcie rozgrywek. Co prawda zespół odnosił zwycięstwa, ale styl był mocno nieprzekonywujący. Słoweniec na stanowisku pozostał, ale w finale przegrał z Anwilem Włocławek 3:4, mimo że dysponował szerszym składem i miał na dodatek ogromną przewagę pod koszem. Srebro był dużym rozczarowaniem dla przedstawicieli toruńskiego klubu, którzy zaczęli już się rozglądać na rynku za nowym szkoleniowcem.

Zmiany zajdą także w zespole. Aaron Cel i Damian Kulig są jedynymi zawodnikami, którzy mają ważne kontrakty na następny sezon. W najbliższych dniach klub z Torunia zamierza przedstawić oferty kolejnym koszykarzom. Wszystko wskazuje na to, że szkielet drużyny zostanie utrzymany.

Zobacz także: EBL. Paweł Matuszewski: Mamy duże plany i ambicje. Chcemy stworzyć prawdziwą piramidę

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Brakuje mi sportu, ale dziś liczy się tylko rodzina

Czy zakończenie współpracy z Dejanem Mihevcem to dobra decyzja Polskiego Cukru?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (15):

    Pokaż więcej komentarzy (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL