Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Paweł Pietranik / Na zdjęciu: Dejan Mihevc

EBL. Polski Cukier Toruń szuka nowego trenera

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że Dejan Mihevc kończy współpracę z Polskim Cukrem. Klub z Torunia rozgląda się już na rynku za nowym szkoleniowcem. Ważne kontrakty z zespołem mają Aaron Cel i Damian Kulig.

Słoweniec kończy współpracę z Polskim Cukrem. Co prawda są to jeszcze nieoficjalne informacje, ale wiemy, że Dejan Mihevc pożegnał już z przedstawicielami klubu. Po wakacjach nie wróci do Torunia.

Mihevc był trenerem Twardych Pierników przez dwa sezony. W tym czasie zdobył srebrny i brązowy medal, a także Puchar i Superpuchar Polski.

To całkiem spore sukcesy, ale jak się okazało niewystarczające do tego, żeby podpisać nowy kontrakt z torunianami.

Z nieoficjalnych źródeł ustaliliśmy, że los Mihevca był już niepewny w trakcie rozgrywek. Co prawda zespół odnosił zwycięstwa, ale styl był mocno nieprzekonywujący. Słoweniec na stanowisku pozostał, ale w finale przegrał z Anwilem Włocławek 3:4, mimo że dysponował szerszym składem i miał na dodatek ogromną przewagę pod koszem. Srebro był dużym rozczarowaniem dla przedstawicieli toruńskiego klubu, którzy zaczęli już się rozglądać na rynku za nowym szkoleniowcem.

Zmiany zajdą także w zespole. Aaron Cel i Damian Kulig są jedynymi zawodnikami, którzy mają ważne kontrakty na następny sezon. W najbliższych dniach klub z Torunia zamierza przedstawić oferty kolejnym koszykarzom. Wszystko wskazuje na to, że szkielet drużyny zostanie utrzymany.

Zobacz także: EBL. Paweł Matuszewski: Mamy duże plany i ambicje. Chcemy stworzyć prawdziwą piramidę

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Brakuje mi sportu, ale dziś liczy się tylko rodzina

Czy zakończenie współpracy z Dejanem Mihevcem to dobra decyzja Polskiego Cukru?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (15):

 • M70 Zgłoś
  Diduszko musi zostać. Sulima powinien zostać, Gruszecki też. Umeh, Lowery mogą odejść. Mbodj może zostać. Podziękowałbym mimo wszystko Wiśniewskiemu. Jakoś albo nie do końca
  Czytaj całość
  wykorzystany albo metryka robi swoje. Łączka jest do zagospodarowania!!
  • Tańczący z łopatą Zgłoś
   Asfodel i tak wiem, że to czytasz bo ciekawość cie zżera także, napisałeś:"Tylko trolle mają zawsze najwięcej do powiedzenia a co zadziwiające, zawsze nie na temat własnego
   Czytaj całość
   klubu."W artykułach o Stelmecie czy o Falubazie zawsze jesteś jednym z pierwszych z żenującym, trollującym komentarzem.Zobacz teraz jakie dno reprezentujesz. Ale tu już chyba to nikogo nie dziwi.
   • Rebus Zgłoś
    Czas na zmiany, dobrnęli do końca możliwości tego składu.
    Wszystkie komentarze (15)

    Komentarze (15)

     Wszystkie komentarze (15)
     PRZEJDŹ NA WP.PL