Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Żan TabakWP SportoweFakty / Artur Podlewski / Na zdjęciu: Żan Tabak

EBL. Stelmet Enea BC. Trwają rozmowy z Żanem Tabakiem

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, wznowiono rozmowy na linii Stelmet Enea BC - Żan Tabak. Negocjacje są zaawansowane. Chorwacki szkoleniowiec chce pracować w Zielonej Górze.

Już pod koniec czerwca informowaliśmy o tym, że Żan Tabak był o krok od pracy w Stelmecie Enea BC Zielona Góra. Strony prowadziły zaawansowane rozmowy, ale ostatecznie nie zawarły porozumienia.

Do rozmów z Chorwatem włączył się Polski Cukier Toruń. Dyrektor Ryszard Szczechowiak spotkał się nawet z Tabakiem w Bratysławie, ale z tych negocjacji nic nie wynikło.

Wydawało się, że do powrotu mistrza NBA na ławkę trenerską w Energa Basket Lidze nie dojdzie, ale w ostatnich dniach nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji!

ZOBACZ WIDEO Dorota Banaszczyk o Annie Lewandowskiej: Nigdy nie chciałam w nią uderzać. Uprawiamy inne dyscypliny


Zobacz także: MŚ 2019. Damian Kulig wraca do reprezentacji Polski!

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć - wznowiono rozmowy na linii Stelmet Enea BC - Żan Tabak. Negocjacje są podobno bardzo zaawansowane. Chorwacki szkoleniowiec chce pracować w Zielonej Górze.

Tabak pracował w Treflu w 2012 roku. Co prawda był tylko przez kilka miesięcy, ale został znakomicie zapamiętany. Jako dużej klasy profesjonalista, który zwraca uwagę na każdy najmniejszy detal. Wszyscy zawodnicy i pracownicy klubu wypowiadali się o nim w samych superlatywach.

Chorwat pracował także w klubach euroligowych - Caja Laboral i Maccabi Tel Awiw. Ostatnio był ekspertem w hiszpańskiej telewizji. Ostatnio objął reprezentację Słowacji, ale nie ukrywa, że bardzo chciałby wrócić do pracy klubowej.

Zobacz także: EBL. Kacper Młynarski: PGE Spójnia była bardzo konkretna. Klub świetnie się rozwija

Czy ewentualne zatrudnienie Żana Tabaka będzie dobrą decyzją władz Stelmetu Enea BC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL