Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Carmelo AnthonyGetty Images / Sean Gardner / Na zdjęciu: Carmelo Anthony

Carmelo Anthony graczem tygodnia na Zachodzie. Wrócił do NBA w niezłym stylu

Dawid Siemieniecki
Dawid Siemieniecki
Carmelo Anthony został graczem minionego tygodnia w Konferencji Zachodniej. Skrzydłowy niedawno powrócił do ligi NBA i zbiera dobre recenzje za grę w Portland Trail Blazers. Na Wschodzie najlepszym uznano za to Giannisa Antetokounmpo.

Wielu sceptycznie podchodziło do powrotu Carmelo Anthony'ego do ligi NBA. Rękę do doświadczonego zawodnika wyciągnęli kilka tygodni temu Portland Trail Blazers i raczej nie żałują swojej decyzji. Dzięki zakontraktowaniu niskiego skrzydłowego zaczęli w końcu wygrywać, z czym na początku sezonu mieli spore problemu. W minionym tygodniu osiągnęli bilans 3-0, a ich najnowszy nabytek został wybrany najlepszym zawodnikiem w Konferencji Zachodniej.

Anthony średnio zapisywał na swoje konto po 22,3 punktu - grając na bardzo przyzwoitej skuteczności rzutów z gry (57 procent) - oraz notując przeciętnie 7,6 zbiórki. Jeśli zaś chodzi o Konferencja Wschodnią, tam najlepszym uznano Giannis Antetokounmpo i nie ma w tym żadnego zaskoczenia, bowiem grecki skrzydłowy od początku rozgrywek znajduje się w sporym gazie.

Lider Milwaukee Bucks poprowadził swoją ekipę do czterech kolejnych zwycięstw, w których zdobywał średnio po prawie 35 punktów. Na rozkładzie "Kozłów" znaleźli się Jazz, Hawks, Cavaliers oraz Hornets. Antetokounmpo notował również średnio po 11 zbiórek i 4 asysty.

Koszykówka na wózkach. Historie reprezentantów, część II: Łuszyński, Darnikowski, Łyko >>

ZOBACZ WIDEO: Stacja Tokio. Cezary Trybański: Mike Taylor zaraził zespół amerykańskim luzem

Czy Giannis Antetokounmpo to obecnie najlepszy zawodnik w NBA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL