Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Vanessa BryantGetty Images / Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic / Na zdjęciu: Vanessa Bryant

Wzruszający walentynkowy wpis Vanessy Bryant. "Tak bardzo tęsknię"

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Wdowa po tragicznie zmarłym Kobe Bryancie zamieściła na Instagramie bardzo osobisty wpis. "Tęsknię za tobą w dniu twojego ulubionego święta" - napisała Vanessa Bryant.

"Moja wieczna Walentynko, bardzo cię kocham. Bardzo tęsknię w dniu twojego ulubionego święta. Kocham cię na zawsze. Całusy dla ciebie i Gigi w niebie. Szczęśliwych walentynek kochani" - napisała Vanessa Bryant. Na wspominkowym zdjęciu Kobe Bryant przytula ją do siebie i całuje.

Vanessa Bryant do swoich życzeń dołożyła fragment piosenki Lauryn Hill "Tell him". Oficjalne, państwowe uroczystości pogrzebowe Bryanta i pozostałych ofiar katastrofy helikoptera zaplanowano na poniedziałek 24 lutego w hali Staples Center w Los Angeles. Prywatna uroczystość odbyła się kilka dni temu.

Przypomnijmy, że w niedzielę 26 stycznia w USA, w godzinach porannych czasu miejscowego, doszło do katastrofy helikoptera. Zginęło dziewięć osób, w tym Kobe Bryant i jego 13-letnia córka Gianna. Jak ustalili śledczy, do wypadku doszło na około 5 minut przed lądowaniem. Wstępnie ustalono, że przyczyną był błąd pilota wynikający ze złych warunków atmosferycznych.

Bryant miał 41 lat. Od początku do końca kariery związany był z Los Angeles Lakers. Pięciokrotnie sięgał po mistrzostwo NBA (2000, 2001, 2002, 2009, 2010). W 2008 roku został wybrany MVP sezonu zasadniczego ligi, a w dwóch kolejnych sezonach MVP finałów NBA. Był również dwukrotnym mistrzem olimpijskim.

Czytaj też:
Opublikowano nowe nagranie z katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Wykonał je jeden ze świadków
Pierwsze ustalenia ws. katastrofy helikoptera Kobego Bryanta. Do końca podróży zostało 5 minut

ZOBACZ WIDEO Michał Pol wspomina spotkania z Kobem Bryantem. "Szanował Polaków, uwielbiał AC Milan"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL