Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Sokołowski zdobywa punkt z efektownej akcji w IV kwarcie meczu z Hiszpanią YouTube / TVP Sport / Michał Sokołowski zdobywa punkt z efektownej akcji w IV kwarcie meczu z Hiszpanią

Eliminacje Eurobasket 2021. Hiszpania - Polska. To trzeba jeszcze raz zobaczyć. Skrót meczu

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
To była popisowa koszykówka w wykonaniu reprezentacji Polski. Od drugiej kwarty podopieczni Mike Taylora przejęli kontrolę nad spotkaniem i w 2. kolejce eliminacji do Eurobasketu 2021 wygrali na wyjeździe z Hiszpanią. To trzeba zobaczyć jeszcze raz.

TVP Sport przygotowało sześciominutowy skrót niedzielnego, fantastycznego spotkania Biało-Czerwonych. 

Znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze momenty pojedynku. Najpierw pierwszą kwartę, w której Polakom nie wszystko wychodziło, a efektownie blokiem został zatrzymany A.J. Slaughter.

Później wideo ogląda się z coraz większą przyjemnością, bo to podopieczni Mike'a Taylora przejęli kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. Uważnie grali w obronie, a w ataku konstruowali takie akcje, że będziemy nimi zachwycać się jeszcze długo. 

Po prostu skrót meczu Polski z Hiszpanią, dostępny pod tym akapitem, trzeba zobaczyć. Przeżyjmy te emocje jeszcze raz, bo przecież nie codziennie Biało-Czerwoni, ósma drużyna globu, wygrywają z aktualnymi mistrzami świata. 

Po niedzielnym zwycięstwie, przynajmniej do poniedziałkowego wieczora i meczu Izraela z Rumunią, Polacy awansowali na pierwsze miejsce w swojej grupie. Przypomnijmy, że eliminacje do Eurobasketu 2021 Biało-Czerwoni zaczęli od porażki u siebie z Izraelem 71:75, by kilka dni później na wyjeździe pokonać Hiszpanię 80:69.

Na mistrzostwa awansują po trzy najlepsze zespoły z każdej grupy. 

Zobacz także:
Szaleńcza radość Polaków po zwycięstwie z Hiszpanią
Co za wsad Balcerowskiego. Fantastyczna akcja Polaków na oczach mistrzów świata

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: co za umiejętności! Tę akcję w futsalu można oglądać w nieskończoność

Realnie wierzyłaś/eś w wyjazdowe zwycięstwo Polaków z Hiszpanią?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL