Najnowsze Wyniki/Kalendarz
JR Smith Getty Images / Na zdjęciu: JR Smith

JR Smith i Dion Waiters powalczą o wolne miejsce w składzie Los Angeles Lakers

Dawid Siemieniecki
Dawid Siemieniecki
Los Angeles Lakers, zwalniając Troya Danielsa, stworzyli sobie możliwość zatrudnienia przed play-offami jeszcze jednego doświadczonego gracza. O angaż w LAL mają powalczyć JR Smith i Dion Waiters.

Czy kibice NBA doczekają się powrotu na parkiety najlepszej ligi świata JR'a Smitha? Rzucający lub też niski skrzydłowy swój ostatni pojedynek rozegrał w listopadzie 2018 roku w barwach Cleveland Cavaliers. Miesiąc później zatrudnienie go rozważali Houston Rockets, ale ostatecznie się na ten ruch nie zdecydowali i sprawa stanęła w miejscu, a oficjalnie Cavs zwolnili go latem. Po kilkunastu miesiącach poza grą dla 34-latka pojawiła się jednak szansa powrotu.

Formę zawodnika zamierzają sprawdzić Los Angeles Lakers. Czy zatem Smith ponownie stanie ramię w ramię z LeBronem Jamesem w walce o mistrzostwo NBA? Niewykluczone, ale najpierw musi przekonać do siebie sztab szkoleniowy Jeziorowców i wygrać rywalizację z Dionem Waitersem, którego również zamierzają przetestować w Los Angeles.

Większą zagadką jest rzecz jasna forma pierwszego, choć były już koszykarz Miami Heat również nie może zaliczyć ostatniego okresu do udanych. W trwającym sezonie rozegrał zaledwie trzy spotkania, a w lutym został oddany do Memphis Grizzlies w ramach wymiany za Andre Iguodalę. Dla obu zawodników pojawia się więc ogromna szansa na angaż w zespole jednego z głównych faworytów do zdobycia tytułu. Czy któremukolwiek się to jednak uda?

Czytaj także:
Charlotte Hornets bez szans w starciu z Giannisem. Kapitalny mecz Greka >>
Denver Nuggets muszą się poprawić >>

ZOBACZ WIDEO Michał Pol wspomina spotkania z Kobem Bryantem. "Szanował Polaków, uwielbiał AC Milan"

Który z zawodników przekona do siebie sztab szkoleniowy Los Angeles Lakers?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL