Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Victor Oladipo Getty Images / Ronald Martinez / Na zdjęciu: Victor Oladipo

NBA. Victor Oladipo podczas pandemii poprowadzi serię koncertów na żywo. Sam uwielbia śpiewać

Patryk Pankowiak
Patryk Pankowiak
Victor Oladipo sam śpiewa i zdaniem wielu, wychodzi mu to naprawdę dobrze. Teraz na czas przerwy w NBA wcieli się w gospodarza koncertów, które będą transmitowane na żywo poprzez instagramowy profil ligi.

Victor Oladipo podczas pandemii koronawirusa zamierza umilić czas wszystkim sympatykom muzyki. Dopóki sezon NBA jest przerwany, 27-latek będzie zaangażowany w prowadzenie programu pod nazwą "BASE: LINE LIVE". 

Co piątek na instagramowym koncie ligi NBA na żywo odbywać się będą koncerty trzech niezależnych artystów. Oladipo, znany ze swojego zamiłowania do śpiewania, chce rozwijać karierę w branży muzycznej. Prowadzenie tego programu ma być krokiem w tym kierunku. 

Gracz NBA powiedział, że spotkanie z utalentowanymi artystami może być dla niego inspirujące. Pierwsze show odbyło się już 10 kwietnia, a gościem Victora Oladipo był też amerykański piosenkarz Ne-Yo. 

- To pozwoli zobaczyć światu inną stronę mnie, oddaną muzyce. Pomoże też niezależnym artystom i da szansę się wykazać - powiedział Oladipo podczas piątkowej transmisji. - To wypełni także lukę i pokaże, że muzyka i sport mogą współgrać - dodawał 27-letni rzucający obrońca.

- Uważam, że naprawdę mam talent i staram się to po prostu udowodnić. Koszykówka jest miłością mojego życia i chcę być w niej najlepszy na świecie. Ale kto powiedział, że nie mogę robić tych dwóch rzeczy naraz? - pytał, cytowany przez ESPN.

Próba możliwości i autorski utwór Victora Oladipo:


Czytaj także: Mark Cuban wierzy, że NBA "wróci na początku czerwca". Kluczem postępy w badaniu COVID-19
Poróżnił ich koronawirus. Gwiazdy Utah Jazz na wojennej ścieżce

Czy uważasz, że Victor Oladipo potrafi śpiewać?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL