Najnowsze Wyniki/Kalendarz
 Karl-Anthony Towns Getty Images / Michael Reaves / Na zdjęciu: Karl-Anthony Towns

NBA. Curry, Paul, Carter i inni. Wielkie wsparcie dla Townsa. Jego matka zmarła przez koronawirusa

Patryk Pankowiak
Patryk Pankowiak
NBA to jedna wielka rodzina. Karl-Anthony Towns po stracie matki otrzymał olbrzymie wsparcie od swoich kolegów z parkietów. Kondolencje przysłali m.in. Stephen Curry czy Vince Carter.

NBA połączyło się w bólu z Karlem-Anthonym Townsem. Jeden z najlepszych podkoszowych młodego pokolenia, 24-letni środkowy Minnesoty Timberwolves doznał wielkiej straty. Jego matka, Jacqueline Cruz-Towns 13 kwietnia zmarła wskutek komplikacji związanych z COVID-19.

Kobieta miała 58 lat. Przez ponad miesiąc walczyła z koronawirusem. Od 25 marca była wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. 

Koszykarz opublikował wtedy na swoim Instagramie emocjonalne wideo, w którym łamiącym głosem mówił o chorobie swoich rodziców. Ojcu udało się wrócić do zdrowia, ale Jacqueline Cruz-Towns uległa COVID-19. Gracz Timberwolves wielokrotnie podkreślał, jak ważną osobą była w jego życiu i jak wiele jej zawdzięcza. 

Karl-Anthony Towns otrzymał olbrzymie wsparcie ze świata NBA. Podtrzymywali go na duchu Stephen Curry, Chris Paul czy Vince Carter. - Modlimy się za ciebie i całą twoją rodzinę. Brak innych słów. Tak mi przykro - napisał na swoim Twitterze Stephen Curry. 

Czytaj także: Piękny gest. Russell Westbrook ufundował 650 komputerów dla dzieci w Houston
Bostic, Lemar, Simon - misja niedokończona, chcę więcej! Za kim będę tęsknił w EBL

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez trenują na Maderze

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL