Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tobias Harris (z prawej) oraz Wesley Matthews (z lewej) PAP/EPA / TANNEN MAURY / Na zdjęciu: Tobias Harris (z prawej) oraz Wesley Matthews (z lewej)

Kluby z Filadelfii wychodzą do kibiców. Fani Flyers i 76ers mogą otrzymać zwrot pieniędzy za nierozegrane mecze

Dawid Siemieniecki
Dawid Siemieniecki
Zespoły z Filadelfii - hokeiści Flyers oraz koszykarze 76ers - zdecydowały się wyjść z inicjatywą do kibiców, którzy z powodu pandemii koronawirusa nie mogli korzystać z karnetów lub zakupionych biletów na ich mecze.

W chwili obecnej dokończenie sezonów zarówno w NHL, jak i w NBA to wielka niewiadoma. W związku z tym kluby występujące na co dzień w Wells Fargo Center postanowiły wyjść z inicjatywą do swoich kibiców, którzy w ostatnim czasie nie mieli możliwości obserwowania sportowych zmagań swoich drużyn.

Fani hokeistów Philadelphia Flyers, posiadający karnety na ich mecze, otrzymają rekompensatę za sześć nierozegranych domowych spotkań, którą będą mogli wykorzystać w sezonie 2020/21. Jednocześnie mogą również zdecydować się na zwrot gotówki. Inaczej wygląda sprawa z tymi, którzy posiadali wejściówki pojedyncze. Takie osoby z automatu otrzymają z powrotem wydane pieniądze.

Podobny zabieg zastosowali szefowie Philadelphia 76ers. Posiadacze karnetów, w związku z nieodbytymi 10-oma domowymi pojedynkami "Szóstek", będą mieli możliwość przedłużenia ich ważności lub odzyskania pieniędzy. Jeśli zaś chodzi o kibiców, którzy zakupili pojedynczy bilet, ci mogą się ubiegać o zwrot wartości wejściówki.

Czytaj także:
Niechciani w Denver, cenieni w Minnesocie. Timberwolves chcą zatrzymać Malika Beasleya i Juancho Hernangomeza >>
John Wall pewny siebie. "Wrócę lepszy niż byłem kiedykolwiek wcześniej" >>

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Czy zabraknie pieniędzy na polski sport? "Liczę na to, że budżet ministerstwa sportu będzie wyglądał tak samo"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy sezony w NHL i NBA zostaną dokończone?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL