Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper Młynarski Materiały prasowe / Dariusz Górski / e-stargard.pl / Na zdjęciu: Kacper Młynarski

EBL. PGE Spójnia Stargard rozpoczęła budowę zespołu. Skrzydłowy zostaje na Pomorzu Zachodnim

Patryk Neumann
Patryk Neumann
Przedłużyli umowy ze sponsorem strategicznym i trenerem. PGE Spójnia Stargard rozpoczęła również budowę zespołu na sezon 2020/2021. Na Pomorzu Zachodnim pozostanie Kacper Młynarski.

W sobotę klub poinformował, że na kolejny sezon w PGE Spójni Stargard pozostanie Kacper Młynarski. Skrzydłowy na Pomorze Zachodnie przeniósł się przed rokiem i stał się jednym z liderów drużyny.

Dla mierzącego 202 cm koszykarza nie był to łatwy sezon. W towarzyskim turnieju w Poznaniu doznał kontuzji, z którą długo się zmagał. Na parkiet wrócił szybciej niż się spodziewano, bo już po kilku tygodniach, ale nie był w pełnej dyspozycji.

Pomimo zmagań z własnym organizmem Kacper Młynarski dawał dużo drużynie i na parkiecie spędzał średnio po 26 minut. W tym czasie zdobywał 10,6 punktu i 5,1 zbiórki. Najlepszy mecz rozegrał na wyjeździe przeciwko GTK Gliwice. Zdobył wtedy 23 punkty trafiając 5/9 prób z dystansu.

Trenerem PGE Spójni Stargard pozostanie nadal Jacek Winnicki. W dziewiątym zespole Energa Basket Ligi będzie grał również Tomasz Śnieg.

Zobacz także: MVP ligi chorwackiej zagra w Polsce
King zagra sprawdzonymi kartami

ZOBACZ WIDEO: Zrobimy sobie w Polsce "drugie Bergamo"? "We Włoszech wszystko zaczęło się od meczu piłki nożnej!"


Ostatnio pisałem, że władze PGE Spójni rozpoczęły rozmowy z graczami z poprzedniego sezonu. I podobno są efekty, słyszałem o nowej umowie Kacpra Młynarskiego. Ważny kontrakt ma Tomek Śnieg, a blisko finalizacji są A. Brenk i M. Dymała. W kręgu zainteresowań F. Matczak #plkpl
— Karol Wasiek (@K_Wasiek) May 30, 2020

Czy w kolejnym sezonie Kacper Młynarski będzie jeszcze ważniejszą postacią PGE Spójni Stargard?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL