• 9 : 20
  • 19 : 28
  • 18 : 15
  • 12 : 22

Legia rozbita, Legia bez szans. HydroTruck teraz spokojnie czekać będzie na swojego półfinałowego przeciwnika. Wyłoni go starcie Startu Lublin z Anwilem Włocławek

Dwie minuty do końca - +28 dla HydroTrucku, który za chwilę będzie cieszył się z awansu do półfinału

Wall zamienił na parkiecie Lindboma i też ma na swoim koncie swoją "trójkę"

Przerwa dla Legii

HydroTruck dobija Legię - Lindbom z dystansu! +23 dla radomian

Tutaj nic wydarzyć się już nie może - Lindbom pudłuje, ale zbiera w ataku i swobodnie dobija

Legii bardzo się spieszy - oddają rzuty bez zastanowienia, ale skuteczność pozostawia dużo do życzenia

Czwarta "trójka" na koncie Nizioła, ale Camphor kontroluje przewagę radomian

Camphor ponownie skuteczny w kontrze, a jego zespół ponownie ma 20 punktów więcej od Legii

Na punkty Dukesa, akcją 2+ odpowiedział Camphor

Legia nieco odrobiła, ale po trzech kwartach dalej jest w arcytrudnej sytuacji

Tak Legia na pewno nie wróci - Spasev z przewinieniem technicznym

Ważny rzut zza łuku Dukesa - Legia cały czas szuka sposobu na powrót

Legia ponownie trochę się zbliżyła, ale Trotter szybko uspokoił stuację dla HydroTrucku

Michalak ciągnie Legię, ale czy powrót w tym meczu jest możliwy?

Po czasie "trójka" Piechowicza, "trójka" Michalaka

Przerwa dla HydroTrucku

Pierwsze punkty z gry w tej połowie zdobył Michalak po niemal 4 minutach gry

W końcu! Pierwsze punkty w drugiej połowie zdobył Kowalczyk z linii rzutów wolnych

Dwie minuty za nami, a wynik "ani rusz"

Druga połowa czas start

Przypomnijmy, że wygrany ćwierćfinału Legia - HydroTruck w półfinale zmierzy się z triumfatorem pojedynku Start Lublin - Anwil Włocławek, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:40

Radomianie mają 9/15 z dystansu - w końcówce zbiórki w ataku dodał też Bogucki. HydroTruck bez dwóch zdań jest drużyną zdecydowanie lepszą!

Legia długo goniła za przyzwoitym wynikiem, ale błędy w końcówce sprawiły, że HydroTruck ma 20 punktów przewagi schodząc na przerwę!

Obwodowym punktów pozazdrościł Bogucki - ten zebrał piłkę w ataku i popisał się skuteczną dobitką

Swoją "trójkę" dołożył też Camphor i HydroTruck szybko odskoczył na 15 "oczek"

Po "czasie" z dystansu przymierzył Piechowicz

Coś zaczyna się dziać - Dukes za trzy i Legia ponownie przegrywa różnicą tylko jednocyfrową

Atak Legii wygląda już nieźle - żeby wrócić do meczu musi zacząć działać jeszcze defensywa

Czas dla HydroTrucku

Tym razem zdenerwował się trener Witka - Camphor nie posłuchał i dostał "lekką" reprymendę

Nizioł trafił swój trzeci rzut z dystansu - ma 9 z 17 punktów Legii

Show Wątroby, który właśnie trafił zza łuku i zaliczył już siedem punktów z rzędu!

Nawet jeżeli Legii coś uda się w ataku ("trójka" Nizioła), to jej defensywy po prostu nie ma

Kolejna "trójka" radomian - tym razem autorstwa Lewandowskiego

Dotychczasowe podsumowanie meczu - Pinder pod koszem dostał piłkę na czysto i spudłował, a w odpowiedzi Zegzuła trafił "trójkę" z faulem

Pinder skończył punktami pierwszą kwartę i rozpoczął od skutecznej akcji drugą - jest w końcu jakieś światełko w tunelu

20:7 dla HydroTrucku po pierwszej kwarcie, Legia ma w tym momencie 4/16 z gry!

Michalak trafił po penetracji. ale to jest fatalna kwarta Legi

Lindbom z dystansu po kapitalnej akcji zespołu z Radomia

Dukes z półdystansu, może on da Legii trochę skuteczności

Jakby było mało nieszczęść Legii - faul niesportowy Konopatzkiego

Legia ma 1/11 z gry i przegrywa już różnicą 11 "oczek"

HydroTruck punktuje jednak swobodnie, a tym razem z narożnika za trzy trafił Piechowicz

W końcu przełamanie - Nizioł zza łuku

Legia pudłuje na potęgę i to z otwartcyh pozycji - to już trzy minuty bez punktów stołecznego zespołu

W końcu drgnął wynik - wszystko za sprawą rzutów wolnych Boguckiego

Legia o półfinał powalczy bez Milana Milovanovicia i Filipa Matczaka, HydroTruck z kolei radzić będzie musiał sobie bez Artura Mielczarka

Legia Warszawa - HydroTruck Radom to pierwszy mecz tegorocznego Suzuki Puchar Polski, który w czwartek rozpocznie się w Arenie Ursynów w Warszawie. Początek pierwszego ćwierćfinału o godzinie 18:10!