• 20 : 16
  • 11 : 13
  • 23 : 22
  • 15 : 21

W finale Polski Cukier Toruń zagra z Anwilem Włocławek! Początek meczu w niedzielę o godzinie 18:00

Niesamowity finisz Polskiego Cukru Toruń zapewnił drużynie wygraną i awans do wielkiego finału!

Przerwa dla Polskiego Cukru

Hakanson nie trafił! Polski Cukier ma piłkę - sędziowie ustalą ile do końca

Weryfikacja IRS potwierdziła "trójkę" Diduszki!

9 sekund do końca meczu

Przerwa dla Stelmetu Enea BC

Diduszko zza łuku! Niewiarygodną historię pisze Polski Cukier!

Weaver spod kosza! Polski Cukier na prowadzeniu - na linię wędruje jednak Zamojski

Gordon z linii również pomylił się dwukrotnie!

Weaver z linii rzutów wolnych - nie ma punktów, oba rzuty niecelne

Pudłuje Radić, kto złamie ten mecz?! 77 sekund do końca

Torunianie mieli akcję na prowadzenie, ale Gruszeckiemu wypadła piłka

Kulig z akcją 2+!

Gruszecki w kontrze, tak blisko Polski Cukier Stelmetu nie był od... początku czwartej kwarty

Kulig z dystansu! Polski Cukier wraca do gry, straty zmalały do pięciu punktów

Niesamowicie odczuwalny jest brak w drużynie Polskiego Cukru Wrighta. Widać to w każdej akcji ofensywnej

Machowski dwukrotnie "wyskoczył" do sędziów - drugi kosztował go przewinienie techniczne

Rzutem zza łuku odpowiedział Weaver

Do akcji wkroczył pan profesor Łukasz Koszarek

Kolejna strata Polskiego Cukru, a Stelmet Enea BC w swoich kontrach jest bezwzględny

Nie ma żartów na parkiecie, trwa niesamowita walka o każdą piłkę i każdy centymetr

I udało się to po "trójce" Koszarka

Stelmet dołożył dobrą akcję w defensywie i ma szansę na rekordowe prowadzenie

Zamojski dostrzegł w tłoku Gordona, a ten kończy akcję z faulem

Jaki scenariusz na kwartę numer 4?

Punkty niezaliczone, jednak po czasie - Stelmet Enea BC ma zatem 3 punkty zaliczki przed deycudjącą częścią

Czy Hornsby zdążył? Od kosza do kosza - sędziowie idą do IRS

Gruszecki długo kozłował, ale w końcu odpalił z dystansu - skutecznie

Skutecznie Meier i Stelmet ponownie jest +7

Polski Cukier doszedł na dwa punkty, ale nadział się na "trójkę" Hakansona

"Trójkami" wymienili się Gruszecki, Ponitka i Diduszko

Schenk w żaden sposób nie jest w stanie zastąpić Wrighta, więc na "jedynkę" wrócił Weaver

Meier dwukrotnie skutecznie

Stelmet przetrwał mały kryzys i ponownie punktuje rywali

King z dystansu, tym razem Stelmet ma kilka punktów przewagi

Radić wygrał twardy pojedynek z Aminu

Ponitka z dystansu i kolejny remis na działającej tablicy wyników

Hornsby uciekł po końcowej, dostrzegł go Schenk i to Polski Cukier buduje przewagę

Diduszko z kolanka i Polski Cukier obejmuje prowadzenie

Cel na remis i zaczynamy od nowa!

Wracamy do gry!

Stelmet Enea BC długo miał kontrolę, ale w końcówce nie potrafił znaleźć recepty na lepiej funkcjonującą defensywę rywala. W efekcie przed drugą połową wiemy tyle, co nic

Kylea Weaver jest aktualnie bez dwóch zdań kluczową postacią Polskiego Cukru Toruń. Amerykanin na Suzuki Pucharze Polski gra znakomicie - teraz jest jedynym graczem z dwucyfrową zdobyczą punktową

Na przerwę Stelmet mimo to schodzi prowadząc, ale różnicą zaledwie dwóch punktów

Punkty niezaliczone!

Hakanson trafił, ale chyba minimalnie po czasie - sędziowie weryfikują wszystko w systemie IRS

Hakanson domagał się pomocy, ale ta nie przyszła - Weaver spokojnie ograł rywala ze Szwecji

Znakomicie czuje się na tym turnieju Ponitka, który był bardzo ważną postacią ćwierćfinałowego starcia z Treflem Sopot

Kulig najpierw nie poradził sobie z Koszarkiem, ale faulowany przy próbie dobitki wykorzystał jeden rzut wolny

Coś udało się "wyprostować" i drużyny zaraz wrócą do gry

Niestety usterka nadal nie została naprawiona. Trzeba dodać, że to już nie pierwsza podczas tego turnieju...

Niestety kolejna już na tym turnieju awaria tablicy wyników... aktualnie trwa na niej "dyskoteka"

Stelmet robi jednak swoje i narazie w pełni kontroluje to, co dzieje się na parkiecie Areny Ursynów

Ważna informacja dla torunian - Hornsby w końcu trafił

Polski Cukier po 14 minutach gry ma 28 procent skuteczności rzutów z gry

Wright, który dziś nie pomoże Polskiemu Cukrowi, już w ćwierćfinale walczył nie tylko z rywalem, ale i chorobą

Hornsby nadal nie potrafi się wstrzelić i po trójce Kinga Stelmet ponownie ma 7 punktów przewagi

Gruszecki wykorzystał przewagę wzrostu nad Koszarkiem, ale po drugiej stronie szybko odpowiedział Ponitka

Weaver faulowany przy rzucie zza łuku - kwartę Twarde Pierniki kończą jego trzema punktami z linii rzutów wolnych. To nadal jednak Stelmet prowadzi i wygląda lepiej

Stelmet tradycyjnie dobrze szuka się piłką i znajduje otwarte pozycje, skutecznie do gry wprowadził się też Gordon

Dobre tempo gry, brakuje jeszcze trochę skuteczności po obu stronach

Bardzo dobrze w ćwierćfinale wyglądał w końcu Weaver - teraz też odkąd pojawił się na parkiecie jest bardzo aktywny

Torunianie łapią rytm, swoje dali zmiennicy - z dystansu przymierzył Gruszecki

Hakanson efektownie nad koszem, Meier zza łuku, Stelmet buduje przewagę

Torunianie za dużo "kombinują" - w efekcie mają tylko 3 punkty przez pięć minut gry

Stelmet wygląda zdecydowanie lepiej na starcie meczu

Hornsby nie potrafi się wstrzelić, a przy braku Wrighta jego punkty będą niezbędne

W końcu udało się ruszyć - Schenk do Kuliga i trójka środkowego torunian

Polski Cukier bez punktów przez dwie minuty, narazie nerwowe akcje i pudła

"Twarde Pierniki niestety dzisiaj bez Chrisa Wrighta... Wielki wysiłek z wczorajszego spotkania spotęgował przeziębienie - antybiotyki niestety nie pomogły" - tak brzmi oficjalny komunikat względem absencji Chrisa Wrighta

Czy brak Chrisa Wrighta skreśla szanse Polskiego Cukru na wygraną?

"Twarde Pierniki" dzisiaj raczej bez Chrisa Wrighta...

Sędziami meczu będą Piotr Pastusiak, Wojciech Liszka i Dariusz Zapolski, komiszarzem Jarosław Nowak

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:10

Polski Cukier w ćwierćfinale pokonał 80:81 Asseco Arkę Gdynia, z kolei Stelmet Enea BC okazał się lepszy od Trefla Sopot, wygrywajac 82:75

Kto dołączy do Anwilu Włocławek w finale Suzuki Pucharu Polski?