• 22 : 14
  • 16 : 22

Koniec! Ślęza wygrywa i prowadzi w finałowej serii 2:0!

Treffers od tablicy hakiem na dobicie Wisły

Ślęza z akcji "kryzys" zdobyła punkty, a po drugiej stronie trójka wykręciłą się Pop - gospodynie o krok od drugiej wygranej

Ben Abdelkader skutecznie z linii rzutów wolnych zmniejsza straty Wisły do 11 oczek

Rezultat się zatrzymał, a czas biegni - to pasuje wrocławiankom

Gidden z akcją 2+, ale odpowiedź natychmiastowa - trafia Kaczmarczyk

Ślęza zapomniała już o przestoju z początku kwarty i znowu odskakuje na 18 punktów dzięki... Kastanek

Faul w ataku plus przewinienie techniczne dla Morrison za odrzucenie piłki

Odpowiedź Wisły natychmiastowa - Morrison z akcją 2+

Przelamanie Ślęzy i to jakie - Sklepowicz za trzy punkty

Przerwa dla Arkadiusza Rusina (Ślęza Wrocław)

Skuteczny manewr pod koszem Morrison i Wisła rozpoczęła kwartę 9:0

Trójkę dokłada Ben Abdelkader

Czwartą kwartę od czterech punktów z rzędu rozpoczęła Pop

22 punkty przewagi ma Ślęza Wrocław po trzech kwartach meczu!

Amerykańska rzucająca sama powiększa przewagę Ślęzy - to kolejny wielki mecz tej koszykarki

Kastanek show trwa, a na jej koncie już 24 oczka

Kastanek stale powiększa przewagę Ślęzy - tym razem wykorzystując rzuty wolne

Defensywa Ślęzy jest dla krakowianek nie do złamania

Przerwa dla Jose Ignacio Hernandeza (Wisła Can-Pack Kraków)

Kastanek ma już 20 punktów, a Ślęza prowadzi +18

Ben Abdelkader trójka - Belgijka trzyma i tak małe już nadzieje Wisły na powrót do gry

Zoll wszystko szybko uspokaja indywidualnymi zagraniami

Serię Wisły kończy trójka Kastanek

Ygueravide już w tym meczu nie zagra - kontuzja stawu skokowego

Jest i trzecia - zza łuku Ben Abdelkader

Dwie skuteczne akcje z rzędu Wisły - to się często w tym meczu nie zdarzało

Krakowianki są totalnie rozbite, a trójkę dokłada Kastanek

Trafia Kaczmarczyk, a Ygueravide jednak nie jest zdolna do gry - opuszcza boisko ze łzami w oczach

Żeby problemów Wisły było mało w pierwszej akcji prawie kontuzji nabawiła się Ygueravide

Ostatnie chwile i zaczynamy drugą połowę meczu

Ślęza z kolei gra równo i dobrze, punktują niemal wszystkie wrocławianki, a nad wszystkim czuwa Zoll

Wisła chcąc marzyć o doprowadzeniu do remisu w serii musi zdecydowanie poprawić grę w ataku. W pierwszej połowie zaliczyła 32% skuteczności rzutów z gry

Ślęza ma swoją cichą bohaterkę. W nią po kontuzji Greene wciela się Majewska. Tak wczoraj, jak i dziś, gra doskonale. Czytaj TUTAJ

Po pierwszej połowie drugiego meczu finałowego Ślęza prowadzi z Wisłą Can-Pack 35:21

Majewska z akcją 2+ i kolejna rekordowa przewaga Ślęzy

Kastanek za to nie ma najmniejszych problemów z trafianiem swoich rzutów

Krakowianki pudłują nawet z linii rzutów wolnych

Pudło spod sameko kosza Gidden i jej faul w ataku w kolejnej akcji. Ślęza jednak również nie wykorzystuje swoich szans

Wisła nic nie gra w ataku i to jest największy problem mistrzyń Polski

Kolejna przerwa dla Jose Ignacio Hernandeza (Wisła Can-Pack Kraków)

Teraz zza łuku trafia Sklepowicz i Ślęza ma rekordową przewagę

Przestój w punktach kończy Kastanek, która chwilę wcześnie zmieniła Zoll

Dłuższy okres bez punktów - zarówno straty, jak i nieskuteczność po obu stronach

Ważna akcja dla Simmons, która w końcu przełamała się w rzutach z gry

Drugą kwartę Wisła rozpoczyna od skutecznej akcji w obronie i punktów Szumełdy-Krzyckiej

Jak na razie ostoją spokoju jest Jose Ignacio Hernandez, który po środowym meczu miał dużo pretensji do sędziów. Więcej TUTAJ

20:14 po pierwszej kwarcie prowadzi Ślęza Wrocław

Dwa celne rzuty wolne dokłada Kastanek i pierwsza kwarta będzie wygrana przez Ślęzę

Pierwsze punkty krakowiankom przyniosło dwójkowe zagranie Kobryn - Gidden

Wisła nic nie gra w ofensywie, na razie ciężko doszukać się w jej grze pozytywów

Kaczmarczyk dokłada trójkę - początek dla Ślęzy

Pierwsza piłka dla Wisły Can-Pack, ale pierwsze punkty dla Zuzanny Sklepowicz

Ostatnie konsultacje z trenerami i zaraz ruszy drugi finałowy mecz Basket Ligi Kobiet w sezonie 2016/2017

Sandra Ygueravide nie ma wątpliwości przed dzisiejszym meczem - Wisła wygra i doprowadzi do remisu w serii

W hali AWF rozpoczęła się właśnie prezentacja obu drużyn

Ślęza w dzisiejczym meczu będzie musiała sobie radzić bez kontuzjowanej Nikki Greene - Amerykanka narzeka na uraz kolana

10 minut pozostało do rozpoczęcia drugiego meczu finałowego Basket Ligi Kobiet. Przypominamy, że w pierwszym meczu Ślęza Wrocław pokonała Wisłę Can-Pack Kraków 71:65, a rywalizacja o mistrzostwo Polski toczy się do trzech zwycięstw