Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Szokujące przyczny wypadku polskiego lekkoatlety. Spadł z balkonu popisując się?!

Daniel Ludwiński
Daniel Ludwiński
W styczniu w Hiszpanii czołowy polski średniodystansowiec Łukasz Parszczyński wypadł z balkonu i doznał poważnych obrażeń. Według tamtejszych mediów biegacz spadł z hotelowego balkonu przez brawurę i chęć popisania się.

Olimpijczyk igrzysk w Londynie wypadł z piątego piętra. Sportowiec przeżył, ale ma złamaną miednicę i nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek będzie mógł biegać. Jak informuje "El Mundo Deportivo" powody tragedii są szokujące. Według dziennikarzy Łukasz Parszczyński uległ kuriozalnej modzie na tzw. "balkoning", która polega na skakaniu między hotelowymi balkonami. Popisywanie się w ramach tego pseudosportu kosztowało już w Hiszpanii życie lub zdrowie wiele osób.

Zdaniem "El Mundo Deportivo" również nasz biegacz zademonstrował skrajną lekkomyślność. Skok Parszczyńskiego zakończył się ciężkim upadkiem, po którym trafił on do szpitala. W najbliższych miesiącach czeka go długa rehabilitacja. Polak i tak miał sporo szczęścia - pięć lat temu podczas "balkoningu" zabił się Dane Searls, specjalista od rowerowych akrobacji.

Policja na razie nie potwierdza medialnych informacji na temat powodów wypadku naszego średniodystansowca.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL