Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna Jóźwik i Adam Niedźwiedź Instagram / Na zdjęciu: Joanna Jóźwik i Adam Niedźwiedź

"Słowa są tu zbędne". Magiczne zdjęcie Joanny Jóźwik hitem internetu

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Joanna Jóźwik udostępniła w mediach społecznościowych fotografię, na której widzimy ją razem z ukochanym. - Słowa są tu zbędne... - napisała lekkoatletka w komentarzu do zdjęcia.

Joanna Jóźwik i Adam Niedźwiedź są parą od 2016 r. 26-letnia lekkoatletka, przez wielu uznawana za najpiękniejszą polską sportsmenkę, na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z trenerem brazylijskiego jiu-jitsu i zawodnikiem MMA. - Słowa są tu zbędne... - napisała w komentarzu do fotografii.

Na fotce można zobaczyć parę w ekwilibrystycznej pozycji, podczas pocałunku. Zdjęcie zrobiło furorę w sieci, a fani nie szczędzą pochwał "modelom". - "Piękne zdjęcie", "Ogień", "Magiczne, chce się patrzeć i patrzeć" - to tylko wybrane wpisy internautów.


Niedźwiedź natomiast pochwalił się inną fotografią z sesji zdjęciowej, w której para wzięła udział. - Cały mój świat - napisał sportowiec na Instagramie.


- Spotykamy się z Asią. Jest fajnie. Ja osobiście chciałbym, żeby coś wyszło z tego. Ja też jestem sportowcem, także fajnie, że te drogi nasze się połączyły, bo generalnie rozumiemy się na każdym polu - powiedział Niedźwiedź w jednym z wywiadów, zapytany o plany na przyszłość u boku ślicznej biegaczki.

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #9. Jak często używany jest VAR w ekstraklasie? "Sędzia w wozie sprawdza każdą potencjalną sytuację"

Joanna Jóźwik jest najpiękniejszą polską sportsmenką?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

×
    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL