WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: wzruszona Anita Włodarczyk ze złotym medalem olimpijskim Rio 2016

Tajemnicza absencja Anity Włodarczyk na Festiwalu Rzutów Kamili Skolimowskiej

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Anita Włodarczyk nieobecna na Festiwalu Rzutów Kamili Skolimowskiej. Młociarka nie przyjechała do Cetniewa, mimo że wcześniej zapowiadała wzięcie udziału w zawodach.

2018 rok nie należy do najlepszych w karierze 32-latki, lecz ostatnia impreza miała jej pomóc w przełamaniu. Nic z tych rzeczy, bo zawodniczki zabrakło na starcie.

Sama zainteresowana, a także jej trener Krzysztof Kaliszewski nie chcą komentować sprawy, odsyłają natomiast do menedżera Anity Włodarczyk, Marcina Rosengartena. - W zawodach im. Kamili rzuciła dwa najlepsze wyniki w historii tej konkurencji - w Warszawie i właśnie tu, w Cetniewie - tak awizował jej występ na łamach Przeglądu Sportowego.

32-latki zabrakło, a powody są najprawdopodobniej pozasportowe. Jak podkreślił bowiem główny lekarz kadry PZLA Jarosław Krzywański, młociarka nie zgłaszała kontuzji.

Pod nieobecność Włodarczyk Festiwal Rzutów Kamili Skolimowskiej wygrała Joanna Fiodorow z wynikiem 73,57 m.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Radosław Majdan: Lubiłem gdy wyzywali mnie kibice przeciwnej drużyny. To mnie motywowałoRedakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Komentarze (16):

    Pokaż więcej komentarzy (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL