WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Michael Steele / Na zdjęciu: Justyna Święty-Ersetic

Wygrzewa się w słońcu i pije wodę z kokosa. Justyna Święty-Ersetic została Kubanką

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Dwukrotna złota medalistka z Berlina, Justyna Święty-Ersetic, razem z mężem przebywa na wakacjach na Kubie. Para korzysta z uroków wyspy, która bardzo im się podoba.

- Kubańska dziewczyna - napisała Justyna Święty-Ersetic w komentarzu do zdjęcia udostępnionego na Instagramie. Na fotografii z wakacji na Kubie widzimy reprezentantkę Polski w lekkoatletyce, pijącą wodę z kokosa.


Nasza złota biegaczka podczas tegorocznych mistrzostw Europy w Berlinie (zdobyła tytuły w biegu na 400 metrów oraz w sztafecie 4x400 m) poleciała na Kubę razem ze swoim małżonkiem, Dawidem Erseticem, który uprawia zawodowo zapasy. Para mieszka w znanym kurorcie - Varadero (to jeden z największych kurortów wakacyjnych na Karaibach).

- Zdecydowanie Kuba bardzo się podoba, zwiedziliśmy Hawanę, kawałek południa. Byliśmy też w Trynidadzie i parku narodowym. Aktualnie na Kubie może nie ma jakiś wielkich upałów, ale pogoda nam odpowiada. Idealna i na zwiedzanie, i na leżenie na plaży - zdradziła sportsmenka w rozmowie z "Super Expressem".

Zakochani zdecydowali się na dwutygodniowy pobyt na wyspie w archipelagu Wielkich Antyli (do kraju wracają w najbliższy czwartek), więc starcza czasu nie tylko na plażowanie, ale też zwiedzanie. Jak dowiedział się tabloid, para wybrała się m.in. na farmę krokodyli oraz do stolicy kraju - Hawany.

ZOBACZ WIDEO KSW 45: federacja podjęła decyzję w sprawie "Popka"

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL