WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram / sweetlittlekitten / Na zdjęciu: Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz

"Wyszło to nawet całkiem nieźle". Dziewczyna Macieja Kota na podium biegu w Krakowie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Partnerka Macieja Kota, Agnieszka Lewkowicz, pochwaliła się w mediach społecznościowych medalem z XXIII Biegu Memoriałowego im. Bogdana Włosika w Nowej Hucie. - Trzeba będzie to powtórzyć - napisała w komentarzu do zdjęcia z zawodów.

Agnieszka Lewkowicz jest byłą lekkoatletką (jej koronnym dystansem był bieg na 400 m przez płotki), która z powodu kontuzji musiała przerwać dobrze zapowiadającą się karierę. Dzisiaj zjawiskowa partnerka Macieja Kota, reprezentanta Polski w skokach narciarskich, realizuje się zawodowo jako trenerka personalna, ale o bieganiu nie zapomina.

W sobotę (13 października) Lewkowicz wzięła udział w XXIII Biegu Memoriałowym im. Bogdana Włosika w Nowej Hucie w Krakowie. Trasa biegu liczyła ok. 4,2 km i nie sprawiła jej większych problemów.

- Całkiem spontaniczny start w Memoriale Bogdana Włosika i wyszło to nawet całkiem nieźle. Fajnie jest raz na jakiś czas poczuć smak rywalizacji i dać z siebie wszystko, a nagrodą było 3 miejsce. Czas na Come Back. Trzeba będzie to powtórzyć - napisała ukochana Kota w komentarzu do zdjęcia udostępnionego na Instagramie.

Na fotografii widzimy sportsmenkę, trzymającą w ręce medal za udział w krakowskiej imprezie.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 92. Fabian Drzyzga: Wilfredo Leon jest niesamowity! To najlepszy siatkarz świata [5/5]

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL