WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Michael Steele / Na zdjęciu: Justyna Święty-Ersetic

Wyjątkowa sesja polskich lekkoatletek. Oto jej zapowiedź

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Czołowe polskie lekkoatletki wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, której pomysłodawczynią jest fotografka Aleksandra Szmigiel. - Nigdy wcześniej nie miałam okazji brać udziału w czymś takim - wyznała zachwycona sprinterka Anna Kiełbasińska.

Polskie lekkoatletki są niezwykle ważnymi członkami reprezentacji Polski, która w ostatnich latach przynosi nam na międzynarodowych imprezach. Do tej pory kibice znali je przede wszystkim ze sportowych aren.

Teraz jednak kilka z nich postanowiło zaprezentować się z innej, przede wszystkim kobiecej, strony.

Otóż polskie lekkoatletki wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, przygotowanej przez znaną polską fotografkę, Aleksandrę Szmigiel.

Do udziału zaproszone zostały m.in. Justyna Święty-Ersetic, Joanna Jóźwik, Angelika Cichocka,Malwina Kopron, Anna Jagaciak-Michalska czy Anna Kiełbasińska. Ta ostatnia zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie zapowiedź wideo tej sesji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę uchylić Wam rąbek tajemnicyGdy dostałam zaproszenie od @runningcreatives do „(not)ordinary girl”, poczułam ekscytacje i duże zadowolenie, że Ola zechciała włączyć mnie w ten projekt wśród tylu znakomitych polskich lekkoatletek i wspaniałych kobiet. Nigdy wcześniej nie miałam okazji brać udziału w czymś takim. Nigdy wcześniej też nie pozowałam tak, aby pokazać swoje ciało i emocje naraz. Nie było to łatwe wyzwanie, ale pozytywne emocje związane z całym pomysłem pozwoliły mi się wyluzować i zrobić to tak, aby było prawdziwe i naturalne. Przynajmniej taki był zamiar Zresztą, zobaczycie efekty już niebawem! video: @kubastez #notordinarygirl #niezwykładziewczyna #extraordinarygirl #runningcreatives

Post udostępniony przez Anna Kiełbasińska (@annakielbasinska)


Polska sprinterka podzieliła się też swoimi wrażeniami z udziału w całym przedsięwzięciu, noszącym nazwę "(not)ordinary girl".

 - Poczułam ekscytacje i duże zadowolenie, że Ola zechciała włączyć mnie w ten projekt wśród tylu znakomitych polskich lekkoatletek i wspaniałych kobiet. Nigdy wcześniej nie miałam okazji brać udziału w czymś takim. Nigdy wcześniej też nie pozowałam tak, aby pokazać swoje ciało i emocje naraz

 - Nie było to łatwe wyzwanie, ale pozytywne emocje związane z całym pomysłem pozwoliły mi się wyluzować i zrobić to tak, aby było prawdziwe i naturalne. Przynajmniej taki był zamiar. Zresztą, zobaczycie efekty już niebawem! - napisała wielokrotna mistrzyni Polski na 100 i 200 metrów.

ZOBACZ WIDEO Kamil Grosicki: Wisi nad nami jakaś klątwa

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL