Najnowsze Wyniki/Kalendarz
klatka z biegu na 400 m kobietTwitter / sport_tvppl / Na zdjęciu: klatka z biegu na 400 m kobiet

Lekkoatletyka. Mistrzostwa Polski Radom 2019. Fenomenalna walka w biegu na 400 m kobiet (wideo)

Dawid Borek
Dawid Borek
Piękną walkę oglądaliśmy w biegu na 400 metrów kobiet na lekkoatletycznych mistrzostwach Polski w Radomiu. O zwycięstwie Igi Baumgart-Witan zadecydowały milimetry. Zobacz tę rywalizację.

Małgorzata Hołub-Kowalik, Anna Kiełbasińska, Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan - między tymi czterema zawodniczkami rozstrzygnęła się kwestia mistrzostwa Polski. Na ostatniej prostej biegu na 400 m emocje sięgnęły zenitu.

"Rzędem, w cztery biegną, walka niesamowita, niesamowite!" - ekscytował się komentujący ten bieg w TVP Sport Przemysław Babiarz.

Na ostatnich metrach z walki o złoto odpadła Małgorzata Kołub-Kowalik, niemal równocześnie na linię mety wpadły za to Iga Baumgart-Witan i Anna Kiełbasińska. O mistrzostwie Polski zadecydowały milimetry.

Te były po stronie Baumgart-Witan, która po fenomenalnej walce wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski Radom 2019. Druga była Kiełbasińska, trzecia Święty-Ersetic.

Zobacz niesamowity bieg na 400 m kobiet:

- Przed biegiem rozmawiałyśmy z dziewczynami, że bieg na 400 m będzie chyba najciekawszą konkurencją i szkoda, że biegamy, bo z chęcią zobaczyłybyśmy go z boku - śmiała się Baugart-Witan w studiu TVP Sport.

Zobacz też:
Lekkoatletyka. Mistrzostwa Polski Radom 2019: Krystian Zalewski ma Katar! O jedną setną sekundy
Lekkoatletyka. Mistrzostwa Polski Radom 2019. Adam Kszczot nie wystartuje z powodu choroby

ZOBACZ WIDEO Tokio 2020. Dziennikarze WP SportoweFakty wskazali kluczowy element, który zadecydował o awansie. "Niby prosta rzecz"

Czy wygrana Baumgart-Witan to dla ciebie zaskoczenie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL