Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Priscilla Frederick w swoim szalonym tańcuTwitter / sport_tvppl / Na zdjęciu: Priscilla Frederick w swoim szalonym tańcu

Orlen Cup Łódź 2020. Nie wygrała konkursu, ale zrobiła prawdziwe show. Zobacz taniec Priscilli Frederick

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Jej występ zapadnie kibicom w pamięci na długo. Priscilla Frederick nie wygrała konkursu skoku wzwyż na lekkoatletycznym mityngu Orlen Cup 2020 w Łodzi. Swoim tańcem po nieudanej, ostatniej próbie zachwyciła jednak fanów.

Priscilla Frederick zaskoczyła już fioletowym kolorem włosów. Takie barwy pasują do jej żywiołowego charakteru. Lekkoatletka z Antiguy i Barbudy zarażała pozytywną energią. 

Wynik sportowy w Atlas Arenie nie był dla niej najważniejszy. Przed swoją ostatnią próbą na 1,93 zachęcała kibiców do żywiołowego dopingu. Chwilę później, gdy strąciła poprzeczkę nogami, nie zrobiło to na niej wrażenia.

Skupiła się na podziękowaniu kibicom. Wykonała przewrót w tył na materacu, a później przed kamerami TVP Sport, transmitującej mityng, wykonała żywiołowy taniec. Można go zobaczyć poniżej:

W konkursie skoczkiń wzwyż na mityngu Orlen Cup Frederick zajęła drugie miejsce z wynikiem 1,89 zaliczonym w drugiej próbie. To najlepszy jej rezultat w tym sezonie halowym. Konkurs z wynikiem 1,93 wygrała Kamila Lićwinko.

Czytaj także:
Marcin Lewandowski z rodziną na spacerze
Wielki wyczyn Armanda Duplantisa. Komentator TVP Sport odleciał ze Szwedem

ZOBACZ WIDEO: Odwiedziliśmy bazę reprezentacji Polski na Euro 2020! Zobacz, jak będą mieszkać kadrowicze

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL