Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł WojciechowskiWP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Paweł Wojciechowski

Lekkoatletyka. "Dobrze wrócić na stadion". Paweł Wojciechowski jest optymistą

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Paweł Wojciechowski wrócił na stadion lekkoatletyczny i ma nadzieję na letnie starty jeszcze w tym roku. Zobacz wpis w mediach społecznościowych byłego mistrza świata w skoku o tyczce.

"Dobrze wrócić na stadion... choć na zawody i sportową rywalizację trzeba będzie poczekać. Jest nadzieja, że w sezonie letnim 2020 będą starty" - napisał Paweł Wojciechowski w komentarzu do zdjęcia zamieszczonego na Instagramie.

Na fotografii widzimy mistrza świata w skoku o tyczce z 2011 r., siedzącego na trybunach Stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. Post reprezentanta Polski daje nadzieję na to, że pandemia koronawirusa nie storpeduje całego sezonu lekkoatletycznego w tym roku.

Przypomnijmy, że przed miesiącem, kiedy rząd przygotowywał otwarcie Centralnych Ośrodków Sportu dla zawodników (ostatecznie obiekty udostępniono od 9 maja), Wojciechowski nie był entuzjastą takiego rozwiązania.

Wybrał treningi w lesie zamiast ćwiczyć na tartanowej bieżni. - Ze względów bezpieczeństwa wolałbym nie jechać teraz na jakiekolwiek zgrupowanie. W lesie jestem w stanie przeprowadzić każdy trening - zapowiedział w rozmowie z TVP Sport.

Zobacz:
Lekkoatletyka. Trening w lesie lepszy niż w COS-ie. Paweł Wojciechowski podjął decyzję
Tak trenuje w nowej rzeczywistości. Anna Kiełbasińska szczęśliwa w mazurskiej głuszy

ZOBACZ WIDEO: Nowe zasady bezpieczeństwa zabiją "cieszynki" po bramkach? Kownacki: Nie wszystkiego da się przestrzegaćZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL