Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anita Włodarczyk WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk nie spieszy się z wyborem nowego trenera. Nadal nic nie wiadomo

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Po trenerze Krzysztofie Kaliszewskim zapanowało bezkrólewie. Anita Włodarczyk wciąż nie wybrała jego następcy. Decyzja zapadnie dopiero, gdy zakończy rehabilitację.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Anita Włodarczyk została bez trenera. Krzysztof Kaliszewski nie chciał przylecieć do Polski, a więc młociarka zakończyła z nim współpracę. Czy wiadomo, kto będzie nowym szkoleniowcem?

Mistrzyni olimpijska przyznała w rozmowie z PAP, że od tamtej pory z poprzednim trenerem nie ma kontaktu. Obecnie skupia się na rehabilitacji, bo jeszcze nie ma zgody od lekarza na wznowienie specjalistycznych treningów. Dlatego też jeszcze nie wybrała, z kim będzie współpracować.

- W sprawie trenera nic się nie zmieniło. Nadal nie podjęłam decyzji i nadal nie wiem, kiedy ją ogłoszę - komentuje sportsmenka.

PZLA także nie naciska i Włodarczyk spotka się z prezesem Henrykiem Olszewskim, gdy skończy rehabilitację. Do tego czasu nie poznamy nazwiska jej nowego trenera. Młociarka na razie nie jest w stanie podać żadnego terminu.

Lekkoatletyka. Anita Włodarczyk zdradza, kiedy chce zakończyć karierę! >>

Anita Włodarczyk także wzięła udział w wirtualnym Tour de Pologne >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Barcelona pokazała niesamowite nagranie. Zobacz, co wyczynia ten dzieciak!

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL