Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sofia Ennaoui niedawno dostała prawo jazdy. I co? Auto już w warsztacie

- Jestem już dziś poukładanym sportowcem - mówi Sofia Ennaoui. To głównie zasługa psychologa Jana Blecharza, który kiedyś był jednym z twórców sukcesu Adama Małysza. Wicemistrzyni Europy opowiada nam o zmianach w swoim życiu oraz przygodach za kółkiem. Przestrzega też polskich kierowców. Ostatnio jej auto trafiło do warsztatu przez urwany błotnik.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):

 • Katon el Gordo Zgłoś
  Ktoś w SF nakręcił materiał z Sofią Ennaoui, następnie pociął go na odcinki i od zakończenia ME w Berlinie codziennie zalewa nas wątpliwej wartości materiałami, niewiele mającymi
  Czytaj całość
  wspólnego ze sportem (Sofia Ennaoui niedawno dostała prawo jazdy. I co ? Auto już w warsztacie; Fortepian, taniec, i...chór kościelny. Sofia Ennaoui, jakiej nie znaliście; Sofia Ennaoui. Medal zrodzony w bólach; Trudne dzieciństwo Sofii Ennaoui. Samotna matka z dwójką dzieci nie ma łatwo; Sofia Ennaoui w burzy polsko-polskiej. Jestem sportowcem, do polityki się nie mieszam). Chyba nie tak wzbudza się sympatię do sportowca i buduje się jego wizerunek... Chcecie kibicom obrzydzić tę dziewczynę.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL