Najnowsze Wyniki/Kalendarz

MŚ Doha. Piotr Małachowski zawiedziony swoim występem. "Przegrałem w głowie"

- Jestem niezadowolony. Chciałem rzucić za daleko i... jak zwykle. To moja chora sportowa ambicja - mówi Piotr Małachowski, wicemistrz olimpijski, który w sobotę nie przebrnął kwalifikacji do finału konkursu rzutu dyskiem. Polak zajął dziewiąte miejsce w swojej grupie i kończy udział w MŚ w Dosze. - Po części przegrałem w głowie. To chora ambicja. Byłem przygotowany, żeby rzucać 68 metrów. Próbne rzuty były takie sobie. Życie... - twierdzi Małachowski. - Za dużo rzeczy chcę zrobić w trakcie rzutu. To błąd, bo tracę rytm. Dysk nie poleci - dodaje.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (2):

 • jotwu Zgłoś
  A nie zauważył pan,panie Małachowski,że to już nie ta forma co dawniej? Wyniki z każdym rokiem słabsze. W obecnym sezonie też nic pan nie pokazał.Nawet na Mistrzostwach Polski pan
  Czytaj całość
  przegrał.To w konsekwencji stało się to,co było nieuniknione,czyli słaby wynik na M Ś.Trzech dyskoboli dało ciała.To nie jest hejt.To realna ocena rzeczywistości.
  • kert Zgłoś
   Super inteligentne ''zagranie '' sympatycznego sportowca jakim jest Piotr Małachowski ..... wyprzedził argumenty ''hejterów '' .

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL