Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Koronawirus. Minister sportu opowiada o planach odmrażania sportu. Kiedy wrócimy na siłownie i sale gimnastyczne?

- Absolutnie żadne siłownie, nawet te na otwartej przestrzeni nie będą się teraz otwierały. Mówimy tutaj bardziej u ruchu na świeżym powietrzu, bo trzeba dbać o kondycję fizyczną i psychiczną szczególnie tych najmłodszych. Zobaczymy, jak sytuacja z epidemią będzie się rozwijała u nas w kraju. Zobaczymy, jak znoszenie tych obostrzeń będzie wpływać na zachorowalność. Jeśli siłownie się otworzą musi być na tyle bezpiecznie, aby wykonać bezpiecznie trening. To jest na tyle daleka perspektywa, że na chwilę obecną nie jest osiągalna - mówi minister sportu, Danuta Dmowska-Andrzejuk, która była gościem specjalnego wydania programu Wirtualnej Polski o koronawirusie.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (6):

 • daniellegionstr Zgłoś
  Dziękuje Paniom które mają reprezentacje na arenie między narodowej,Minister rodziny, pracy I polityki Minister sportuBardzo uwierzyłem w dokonania :)BOG- wiara w swoje wyznanie
  Czytaj całość
  czy w przekonanie, aby mieć ostrożnośćHonor-podążać uczciwie, nie znęcać się nad ułomnościami innych osóbOjczyzna-ziemia czy zbudowany swój dom w którym można czyć się bezpiecznie.
  • daniellegionstr Zgłoś
   Nie bierzmy udziału dla obcych wojsk, ostatnia prośba RF które są reprezentowane przez karje szykanujące Polske w brukseli w prlamencie europejskim. Nie dostaniemy podziękowania.
   Czytaj całość
   Służbom niesiącym pomoc jak najbardziej. Nie wdawać sie w konflikty.Ja wiem że sami z RF nie chcą brać udziału, ponieważ zostali oszukani przez własne pratie polityczne, więc jak zmieni się sytuacja można rozmawiać, a nie być na zawołanie.Musimy wzmacniac swój włansy kraj, a nie brać udziału w innych, co I tak jak pokazała historia dywizion 303 a po wszystkich utraciliśmy własne ziemie, które rzekomo mamy odzyskać spowrotem.Chce byc szeregowym reprezentując Wosjko Polskie, jak I również wielkie wydarzenia sportowe, życie układa się różnie, spowodowane róznymi grupami społecznymi,ja lubie sport dający najmłodszym I najsztarszym radośc na festiwalacj, więcwybrałem sport strongman. Bede chciał pobic record świata w biegu w lini prostej na 1000m, wiem że mnie stać. Tym bardziej ze do ciężarów musze powrócić,strongman to najcięższa dyscyplina, wydolność, szybkość łącząca się z siłą i myśleniem.BOG- wiara w swoje wyznanie czy w przekonanie, aby mieć ostrożnośćHonor-podążać uczciwie, nie znęcać się nad ułomnościami innych osóbOjczyzna-ziemia czy zbudowany swój dom w którym można czyć się bezpiecznie.
   • Nie ma epidemii, śmiertelność w Polsce spadła o 30%. Okłamują nas i okradają a potem jeszcze będą chcieli obowiązkowo zaszczepić. Oni powinni siedzieć w więzieniach za to co
    Czytaj całość
    robią!
    • daniellegionstr Zgłoś
     GŁOSUJMY NA PANA ANDRZEJA, człowiek kulturalny z odpowiednim doświadczeniem, wraz ze znajomością Języków obcych,nie pije alkoholu, nieprzewraca się, ani nie towrzy dla siebie kraju,
     Czytaj całość
     wręcz jest innym prezydentem,nie to co poprzednicy. SZKODA CZASU KOCHANI RODACY, PO CO PRATIE WSEJMIE CO ROBIĄ NA ZŁOŚĆ WŁASNYM OBYWATELOM.czas na młode pokolenia, niedajmy się oszukać , więc głosujmy odpowiedzialnie,później wymagajmy od obecnej pratii wszechstronnych rozmów, co nalezy ziemniac ,żadna ulica i zagranica nic nie pomorze, tylko czekają na sponiewieranie inteligencji środkowo-europejskiej.\Jak kochamy zycie ponad wszystko, to uda nam się przełamać problemy.NA ZADNEGO Z MYSLAMI SAMOBOJCZYMI- wszystko na życzenie, NA ŻADNEO ZłODZIEJA I złodziejke- I tak jak nie zaplacimy daniny jak w Gdańsku TO ZABIORĄ I tak majątek. gdańsk przykładem.Na żadnych maniupulatorow psychologicznychNa zadnych poszywajacych się pod polakówZ urzędów miejskich chodzą po wolności a inni w więieniu.I na żadnych podszywanych kandydatów,ja wypowiadam się za życiem, a nie za zagładą.tyle lat co kradli do 2015r. to nie ma co się dziwować.Naród Polski ma Być mądry, a nie patyrzący na krzywo przysięstwo.Ważna własna domowa ziemia nie szukać zagranicznych.Koniec kłutni Polsko-Polskiej, jak można na złość samemu sobie głosować, na tych samych złodzieji w Polsce,partia prati jest nazwą, a która pratia okazuje działania to jest widoczne. Nie potrzeba niszczenia innych I samego siebie.Polska I tak ma różne narodowości na swojej ziemi. Pamiętajcie, trzeba stworzyć z osób, które mają obywatelstwo Polskie,najpierw dlA NICH dobrobyt,Bez dokumentów Wasza kochana Unia da różne osoby nieporządane, Chcemy bezpieczeństwa, to głosujmy odpowiedzialnie,Pod polskich legionistów nie mozna się podszywać, nie jedna osoba ugnie się w rozmowie.BOG- wiara w swoje wyznanie czy w przekonanie, aby mieć ostrożnośćHonor-podążać uczciwie, nie znęcać się nad ułomnościami innych osóbOjczyzna-ziemia czy zbudowany swój dom w którym można czyć się bezpiecznie.Jak blondyneczka ładna to potrzebna, Jak chłopak młody do kreatywny również dla innych zagranicą,Potem już tylko I na smieci człowieka wrzucają I z niczym ludzie zostają, nie jednen był zagranicą, wienie tak różowo jak się wydaje, trzeba patrzeć długo falowo, a nie krótko falowo.Ruszmy się z myśleniem, bo sił zabraknie, a wtedy zostaniemy zniszczeni, kobiety będą dla obcych Państw, a męszyżni będą musieli wojować dla innych krajów, jak Polski dywizjon 303 i inne historyczne sprawy,okazujące okrucieństwa wraz z przemocą, ja również swoje przeżyłem, wiem że nie jest tak od razu,więc musimy współpracować, stop hejtowi w internecie przez różne urządzenia elektroniczne.Inni nie mogą wiwatować, a będą wiwatować bo my gdzie jesteśmy będziemy straceni. POlski sztangisata I legionista.Szanuje różne grupy narodowe, ale musimy storzyć własny przykładowy kraj, w którym inni zagraniczni również będą mieszkać,jak postawiliśmy na zycie zachodnie, z domieszą wolności wschodniej, to dbajmy o to- abyśmy byli przykładem.
     • biedron104 Zgłoś
      Nie różni się zbytnio od innych przeziębień,tyle że łatwiej atakuje płuca. Ilość zachorowań taka jak inne
      • yes Zgłoś
       Mówią, że koronawirus nie da się człowiekowi. Można go trochę "przydusić", nieco przyzwyczaić się do niego i... i tyle.
       Wszystkie komentarze (6)

       Komentarze (6)

       ×
       PRZEJDŹ NA WP.PL