Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejni sportowcy nie chcą trenować w COS-ach. Minister sportu komentuje: Uważam, że część dyscyplin może trenować w domu

- Myślę, że każdy indywidualnie powinien podejść do decyzji, czy chce trenować w takim ośrodku. Uważam, że część sportowców może trenować w domu, szczególnie od momentu, kiedy zostały otwarte lasy czy obiekty sportowe. Potrzeb jest dużo więcej. Podjęliśmy taką decyzję z dyrektorem COS-u, ale też z lekarzami medycyny sportowej, że musimy zacząć od otworzenia dwóch ośrodków. Wszyscy zawodnicy chętni znajdą się w takich ośrodkach. W Spale została grupa lekkoatletów oraz pływacy. To jest najbardziej zdeterminowana grupa, bo mają ograniczone możliwości treningu - mówi minister sportu, Danuta Dmowska-Andrzejuk, która była gościem programu Wirtualnej Polski o koronawirusie. Przypomnijmy, że wielu sportowców miało mieszane uczucia co do pomysłu ich ilozacji w Centralnych Ośrodkach Sportu i z niego zrezygnowało.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):

  • Iwan Tadeusz Zgłoś
    Nie chcą trenować w ośrodku, a później zwalą winę, na właśnie ten ośrodek. Czy oni za dużo nie wymagają? Myślą, ze my wszyscy będziemy się kłaniać im w pas?

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL