Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ruszyła 6. runda typera olimpijskiego! Wejdź do gry i zgarnij nagrody!

 Redakcja
Redakcja
Coraz mniej czasu zostało, by dołączyć do naszego typera olimpijskiego. Wskazuj kto zdobędzie medale w wybranych konkurencjach, a jeśli okażesz się sportowym ekspertem, zgarniesz atrakcyjne nagrody.

Wejdź do gry, w której typujemy medalistów konkurencji olimpijskich! W szóstej rundzie, która zaczęła się w piątek, naszym zadaniem jest wskazanie najlepszej trójki w m.in. wyścigu BMX, skoku o tyczce, rzucie młotem, skokach do wody, sztafetach czy kajakarstwie.

Za poprawne wytypowanie osoby/drużyny na właściwym miejscu przyznajemy 3 punkty, gdy trafisz osobę/drużynę, ale na złej pozycji - dostaniesz punkt. Jeśli wskażesz poprawnie całe podium, dostaniesz 3-punktowy bonus. W każdym typowaniu można więc zgarnąć 12 punktów. W jednej rundzie typujemy 10 wydarzeń.

Osoba, która okaże się najlepszym typerem, wygra nagrody ufundowane przez TAURON Polska Energia: torbę 4F z kolekcji olimpijskiej, t-shirt z logo Tauron i PKOl oraz "Tauronka" w koszulce olimpijskiej.

Warto więc poświęcić kilka minut, wytypować medalistów i z jeszcze większymi emocjami śledzić igrzyska olimpijskie w Londynie!

Kliknij tutaj i weź udział w konkursie!!!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL