Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rekordowa oglądalność meczów siatkarzy

Ag Sta
Ag Sta
Mecze polskiej reprezentacji siatkarskiej były hitami IO w Londynie pod względem oglądalności, wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Transmisja w TVP 1 inauguracyjnego meczu polskich siatkarzy na IO (spotkanie Polska - Włochy) była najchętniej oglądanymi zawodami sportowymi podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, gromadząc przez telewizorami blisko 6,2 mln osób. Drugą najchętniej oglądaną transmisją było spotkanie ćwierćfinałowe Polska - Rosja, które oglądało 5,8 mln osób. Oba mecze śledziło ponad 40 procent osób, które w czasie ich transmisji miało włączony telewizor. 

Siatkarskie transmisje wyprzedziły pod względem oglądalności podnoszenie ciężarów (złoty medal Adriana Zielińskiego) i pchnięcie kulą mężczyzn (złoto Tomasza Majewskiego).

Komentarze (4):

 • hajtPL Zgłoś
  mecz Polska - Czechy było około 14 mln? hihi
  • maro Zgłoś
   a gdybyśmy zagrali w finale - to dopiero byłaby frekwencja przed TV
   • PolonistaFORDON Zgłoś
    Ta fantastyczna frekwencja jest zasługą bardzo efektywnego pompowania balona, które TVP w ostatnich tygodniach opanowało wręcz do perfekcji...udało się im wmówić kibicom, że Polacy
    Czytaj całość
    maja pewne złoto i , że nikt ich nie pokona bo boją się siły naszych siatkarzy...ci "specjaliści" mają jeszcze czelność oczekiwać od Polaków płacenia abonamentu bo przecież za ME w kopanej jeszcze długi pozostały (rzekomo ;x ) ...
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    PRZEJDŹ NA WP.PL