Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Matt Mitrione zawieszony przez działaczy UFC

Arkadiusz Pawłowski
Arkadiusz Pawłowski
Matt Mitrione, który zdawał się mieć przed sobą świetlaną przyszłość w UFC, narobił sobie kłopotów przez swój niewyparzony język. Zawodnik został ukarany zawieszeniem za swoje ostre słowa.

Matt Mitrione (6-2) to jeden z zawodników UFC o którym mówi się, że może wyrosnąć na prawdziwą gwiazdę mieszanych sztuk walki. Silny, szybki i nieprzewidywalny Amerykanin udowodnił jednak ostatnio, że brakuje mu innej ważnej cechy - tolerancji.

Fallon Fox (2-0) to kolejny przykład bardzo utalentowanej zawodniczki, która błyskawicznie rozbija swoje przeciwniczki na ringu nie dając im szans dojść do głosu. Jest jednak kwestia, której nie można pominąć - Fallon urodziła się chłopcem. Jej występy w światowym MMA przynosiły wiele kontrowersji, ale w momencie kiedy komisje uznały, że Fox może walczyć z kobietami, większość krytyków ucichła.

Wciąż jednak są tacy, którzy nie mogą się pogodzić z faktem, że były mężczyzna obija na ringu kobiety i jedną z tych osób jest właśnie Mitrione, który nazwał Fox "odrażającym, obrzydliwym dziwakiem". Na odpowiedź włodarzy UFC nie trzeba było czekać - perspektywiczny zawodnik został szybko zawieszony do czasu wyjaśnienia tej sprawy. Prawdopodobnie będą wyciągane kolejne konsekwencje.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL