Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Debiut telewizyjny Fallon Fox nadchodzi

Arkadiusz Pawłowski
Arkadiusz Pawłowski
Ostatnio jednym z najgłośniejszych tematów w świecie MMA jest osoba Fallon Fox, 37-letniej zawodniczki, która urodziła się chłopcem i od pewnego czasu legalnie walczy z kobietami.

Transseksualna zawodniczka wywołuje ogromne kontrowersje i wiele uznanych nazwisk wypowiadało się już na jej temat, niektórzy, jak Matt Mitrione ponieśli też za to srogie konsekwencje.

Temat jednak nie ucichnie w najbliższych dniach, ponieważ Fox niedługo będzie miała okazję wystąpić w pierwszej w swojej karierze walce, która będzie pokazywana w telewizji. Jej przeciwniczką będzie raczej anonimowa Allanna Jones, która jak dotąd zanotowała dwa zwycięstwa i jedną porażkę w profesjonalnym MMA.

Plotka głosi, że Jones miała pewne opory przed walką z zawodniczką, która jeszcze do niedawna była mężczyzną, ale odpowiednia kwota rozwiała jej wątpliwości i walka się odbędzie. Podobno pojedynkowi będzie się przyglądał sam Dana White, szef UFC, który ma mieć Fox na celowniku ze względu na potencjalne przychody, które kontrowersyjna fighterka mogłaby przynieść federacji.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL