Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Walka Hunta z dos Santosem niezagrożona

Jan Wiśniewski
Jan Wiśniewski
Problemy wizowe Marka Hunta zostały zażegnane. Nowozelandczyk może już opuścić kraj, co oznacza, że dojdzie do jego walki z Juniorem dos Santosem na UFC 160.

Hunt został aresztowany na lotnisku przed pierwszą próbą wylotu do Stanów Zjednoczonych z powodu pewnych niewyjaśnionych zdarzeń z 2002 roku. Wówczas przez nieotrzymanie wizy legitymował się tylko nowozelandzkim paszportem. Z biegiem czasu problemy 39-latek nasiliły się na tyle, że szefowie UFC na wszelki wypadek złożyli Roy'owi Nelsonowi ofertę zastępstwa "Supera Samoana". 

Kilkanaście godzin temu okazało się, że Hunt dopełnił wszelkich formalności, otrzymał wymaganą wizę i może już pełnoprawnie opuścić Nową Zelandię. Jego starcie z Juniorem dos Santosem jest więc niezagrożone.

Gala UFC 160 odbędzie się 25 maja w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas. W walce wieczoru o pas mistrza wagi ciężkiej Cain Velasquez zmierzy się z Antonio Silvą. W oktagonie zobaczymy ponadto m.in. Juniora dos Santosa, Marka Hunta, Glovera Teixeirę i Gray'a Maynarda.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL