Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trzecia walka Juniora dos Santosa i Caina Velasqueza jeszcze w tym roku

Jan Wiśniewski
Jan Wiśniewski
Na konferencji prasowej po UFC 160 Dana White poinformował, że trzeci pojedynek Caina Velasqueza i Juniora dos Santosa o mistrzowski pas wagi ciężkiej odbędzie się w tym roku.

Cain Velasquez na sobotniej gali UFC 160 nokautując Antonio Silvę obronił pas mistrza wagi ciężkiej. Była to zarazem pierwsza udana obrona tytułu przez meksykańskiego zawodnika. Starcie, które odbyło się kilkanaście minut wcześniej wyłoniło pierwszego pretendenta do mistrzowskiego pasa królewskiej kategorii wagowej. Junior dos Santos w trzeciej rundzie wygrał z Markiem Huntem. Brazylijczyk posłał swojego oponenta na deski kopnięciem obrotowym, a w parterze dokończył dzieła.

Pierwszy pojedynek Velasqueza i dos Santosa odbył się w listopadzie 2011 roku. Wówczas lepszy okazał się ten drugi, który po kilkudziesięciu sekundach łatwo odprawił 30-latka. Rewanż nadszedł w grudniu ubiegłego roku. Cain Velasquez po pięciorundowym boju wygrał z Brazylijczykiem przez jednogłośną decyzję. Data trzeciego starcia obydwu zawodników nie została jeszcze ustalona.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL