Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Michał Materla, były piłkarz Jacek Wiśniewski i inni Polacy powalczą w Czechach

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Mistrz federacji KSW w wadze średniej, Michał Materla, 6 tygodni po gali KSW 24 ponownie stoczy walkę. Oprócz niego na gali European Fight Masters ujrzymy również piłkarza, Jacka Wiśniewskiego.

Dla kibiców mieszanych sztuk walki najważniejszy będzie występ czołowego polskiego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe - Michała Materli. Nie został jeszcze ogłoszony rywal Berserkera ze Szczecina. Wcześniej, bo już w ostatnią sobotę września, Materlę zobaczymy na KSW 24, gdzie spotka się w ringu z Jayem Silvą. Ewentualna wygrana w Czechach może dać Polakowi angaż w UFC.

Organizatorzy nie zapomnieli również o freakfightcie, czyli o pojedynku z udziałem gwiazd. Jacek Wiśniewski, który zdążył już zadebiutować w MMA podczas KSW 20 powalczy z czeskim hokeistą - Markiem Ivanem.

Oprócz Materli, Wiśniewskiego i Ivana na wydarzeniu zobaczymy też innych fighterów z Polski, Czech i Niemiec. Awizowani są obecnie Marcin Lasota, Arkadiusz Żaba, Michał Mankiewicz, Rafał Haratyk, Alexandros Michaildis i Bohumil Lungrik, którego zobaczymy w starciu z Żabą.

Impreza ma być transmitowana w telewizji przez śląski kanał TVS. Pierwsza gala European Fight Masters odbędzie się 10 listopada w Ostrawie. Jednym z współorganizatorów jest Norbert Sawicki - manager między innymi Materli i Macieja Jewtuszki.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL