Najnowsze Wyniki/Kalendarz

MMA: Emocjonująca karta walk marcowej gali PLMMA 29 Extra w Legionowie

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Choć 29. gala organizowana przez Profesjonalną Ligę MMA odbędzie się dopiero w marcu, to poznaliśmy znaczną część walk, do których dojdzie podczas ciekawie zapowiadającej się imprezy.

W najważniejszej walce wieczoru miejscowy bohater Łukasz Bieńkowski powalczy z Arkadiuszem Żabą. Dla zawodnika z Legionowa z pewnością będzie to najważniejszy test w dotychczasowej karierze.

Pas wagi ciężkiej będzie chciał obronić rzeszowianin, Szymon Bajor. Dla silnego Polaka będzie to powrót po porażce z Denisem Goltsovem na gali w Rosji. Jak na razie nie ogłoszono, kto będzie rywalem fightera z klubu Spartakus Rzeszów.

Na PLMMA 29 pod szyldem Profesjonalnej Ligi MMA zadebiutuje weteran polskiej sceny mieszanych sztuk walki Łukasz Chlewicki, dla którego będzie to pierwsza walka w wadze lekkiej. Zawodnik z Krakowa dotychczas występował w wadze półśredniej do 77 kilogramów.

Michał Szuliński w arcyciekawym starciu o tytuł mistrzowski w dywizji średniej skrzyżuje rękawice z podopiecznym Roberta Jocza, Bartoszem Fabińskim. Zwycięzca tego pojedynku umocni swoją pozycję w czołówce kategorii do 84 kilogramów w Polsce.

7 marca zobaczymy też walkę zawodników, którym dotychczas nie wiodło się w MMA najlepiej. Iławianin Janusz Dylewski podejmie w oktagonie byłego strongmana, Kamila Bazelaka.

Oprócz tego dojdzie do między innymi ciekawego starcia pomiędzy Livio Victoriano i Andrzejem Grzebykiem. Kartę uzupełniają walki takich fighterów, jak Bartosz Chyrek, Arkadiusz Jędraczka i Marcin Ochtabiński

Aktualna karta walk gali, która 7 marca odbędzie się w Arenie Legionowo i będzie transmitowana przez telewizję Orange Sport:

84 kg: Łukasz Bieńkowski (3-0) vs. Arkadiusz Żaba (8-5)
O pas w wadze ciężkiej (120 kg): Szymon Bajor (13-4) vs. TBA
70 kg: Łukasz Chlewicki (10-3-1) vs. TBA
O pas w wadze średniej (84 kg): Michał Szuliński (9-3) vs. Bartosz Fabiński (7-1)
120 kg: Janusz Dylewski (1-8) vs. Kamil Bazelak (0-3)
84 kg: Livio Victoriano (5-2) vs. Andrzej Grzebyk (5-2)
84 kg: Adam Kowalski (3-2) vs. Arkadiusz Jędraczka (4-9)
77 kg: Witold Lisek (1-0) vs. Bartosz Chyrek (2-0)
73 kg: Aleksander Mosingiewicz (1-1) vs. Rasul Yahyaev (0-2)
70 kg: Marcin Ochtabiński (2-2) vs. Paweł Kiełek (2-0)

Michał Szuliński ponownie wejdzie do oktagonuMichał Szuliński ponownie wejdzie do oktagonu

Zawodnik KSW ponownie powalczy na PLMMA  UFC Fight Night 34: Emocje do ostatniego gongu w walce wieczoru gali w Singapurze

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL