Najnowsze Wyniki/Kalendarz

MMA: Dwóch Polaków zawalczy w Rosji o pas cenionej organizacji!

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Prezydent rosyjskiej organizacji M-1 Global, Vadim Finkelstein, w rozmowie z portalem mmanews.pl zapowiedział pojedynek Damiana Grabowskiego z Marcinem Tyburą. Do walki ma dojść w marcu tego roku.

Jest to dość zaskakująca wiadomość, gdyż obydwaj zawodnicy niechętnie odnosili się do takiego zestawienia. - Zestawimy Damiana Grabowskiego z Marcinem Tyburą pomimo faktu, że obydwaj są Polakami. Dla M-1 również jest to nowe doświadczenie, gdy dwaj polscy zawodnicy mierzą się o pas. Obaj fighterzy są gotowi na ten pojedynek i zaakceptowali go. Dlatego do starcia dojdzie i to już niedługo, bo w marcu.
Byłem bardzo zaskoczony widząc tak silnych, doświadczonych polskich fighterów i to jest świetne także dla ich fanów w Polsce, którzy mogą zobaczyć swoich ulubieńców walczących o mistrzowski tytuł - wyjawił Finkelstein. 

Damian Grabowski zdobył pas mistrza M-1 Challenge w listopadzie ubiegłego roku, kiedy pokonał Kenny'ego Garnera. Niepokonany Marcin Tybura jest zwycięzca turnieju Grand Prix M-1 Global w wadze ciężkiej i od dłuższego czasu był zapowiadany jako pretendent do mistrzowskiego pasa. 

Źródło: mmanews.pl

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL