Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jeden z najlepszych sędziów MMA na świecie poprowadzi walki na gali KSW 27

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Uznawany za najlepszego sędziego ringowego na świecie Amerykanin Herb Dean będzie rozjemcą w głównym pojedynku gali KSW 27: Cage Time, w którym Mamed Khalidov skrzyżuje rękawice z Maiquelem Falcao.

43-letni Herb Dean to były zawodnik, a od ponad dziesięciu lat wzięty arbiter na największych galach na świecie. Kalifornijczyk był trzecim człowiekiem w ringu/klatce podczas pojedynków m.in. Anderson Silvy, Fedora Emelianenki czy Georges'a St-Pierre'a. W plebiscycie poczytnego miesięcznika Fighters Only na najlepszego sędziego MMA, Dean wygrywał we wszystkich dotychczasowych edycjach plebiscytu w latach 2010-2013.

Jesteś fanem MMA? Polub nas!

Obecność Amerykanina na KSW 27 ściśle wiąże się z debiutem okrągłej klatki na największej gali w Europie. Ekspercka wiedza i doświadczenie Herba Deana pozwolą organizacji na sprawne przejście do nowej areny walk, która pojawi się na gdańsko-sopockiej gali.

Galę KSW 27 – Cage Time z walkami Mameda Khalidova z Maiquelem Falcao i Mariusza Pudzianowskiego z Olim Thompsonem można oglądać na żywo w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, IPLA, www.kswtv.com oraz w wybranych sieciach kablowych. Początek transmisji w sobotę 17 maja o godzinie 20:00.

Ważenie przed KSW 27: Cage Time w piątek o 12:00 na płycie głównej Ergo Areny

Czy zagraniczni sędziowie na KSW to dobry pomysł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL