Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PLMMA i FEN z transmisjami na Polsacie Sport

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Po osiągnięciu sukcesu przez KSW i coraz częstszych galach Konfrontacji w systemie PPV, Polsat zdecydował się parafować umowy z innymi organizacjami MMA.

Gale Profesjonalnej Ligi MMA są aktualnie pokazywane przez Orange Sport, ale według informacji mmarocks.pl sytuacja ma zmienić się od 2015 roku. Imprezy organizowane przez Mirosława Oknińskiego mają przenieść się na anteny Zygmunta Solorza.


Od początku 2012 roku PLMMA zorganizowało już 35 gal, z czego wiele z nich powstało przy współpracy z innymi federacjami, takimi jak Warmia Heroes, a do cyklu mają dołączyć również XCage, Thunderstrike Fight League, Night of Champions i Fighters Arena.

Jesteś fanem MMA? Polub nas!

Dotychczas Polsat Sport przygotowywał reportaże z imprez Fight Exclusive Night, a drugie wydarzenie FEN transmitowane było przez Fightbox. Trzecia gala wrocławskiej organizacji, która odbędzie się już 28 czerwca, ma być retransmitowana na antenach Polsatu tydzień po imprezie.

W walce wieczoru, w formule K-1, zobaczymy Tomasza Makowskiego, a wcześniej do ringu, na zasadach MMA, wyjdzie między innymi niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego, Tyberiusz Kowalczyk.

Oprócz PLMMA i FEN Polsat posiada również prawa transmisyjne do największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce i Europie, KSW, oraz PROMMAC. Na antenach Polsatu Sport mogliśmy oglądać również gale MMA Attack, ale powrót federacji Dariusza Cholewy stoi pod znakiem zapytania.

Bratobójcza wojna. Polacy powalczą o pas rosyjskiej organizacji już w sierpniu

Czy Polsat podjął dobrą decyzję, stawiając na inne organizacje MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL