Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PROMMAC stawia na walki kobiet

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Organizacja [tag=40758]Professional MMA Challenge[/tag] już 27 czerwca wyprodukuje kolejną galę, tym razem w Lublinie. Jedną z walk z głównej karty będzie pojedynek pań pomiędzy Roksaną Prucnal a Katarzyną Lubońską.

Do kwestii pań w PROMMAC ustosunkował się matchmaker organizacji - Kamil Zawarski, który zestawił debiutanckie starcie kobiet w na gali w Lublinie. - W UFC będą za chwilę dwie kobiece dywizje. Chyba warto się pokusić o pierwszą taką w Polsce. Oczywiście będziemy ją budować powoli, ale niech dziewczyny wiedzą, że wiążemy z nimi przyszłość i podpisujemy kontrakty na kilka walk. Jako organizacja jesteśmy nawet w podobnej sytuacji - kobiece MMA w Polsce cały czas walczy o umocnienie swojej pozycji, a i my dopiero budujemy swoją markę i rozpoznawalność na scenie MMA - mówi specjalnie dla SportoweFakty.pl Zawarski.


Gala w Lublinie rozpocznie się o godz. 19.00, ale miejsca na hali będzie można zajmować już od 18. Pierwszą część, czyli tzw. kartę wstępną stanowić będą ćwierćfinałowe i półfinałowe walki w turnieju wagi lekkiej. Karta główna, czyli siedem najważniejszych walk, w tym trzy walki wieczoru rozpoczną się o godz. 21.00. Patronat nad wydarzeniem sprawuje portal SportoweFakty.pl.
Jesteś fanem MMA? Polub nas! 

Przedsmak widowiska - oficjalne ważenie i spotkanie z fanami przed PROMMAC w Lublinie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL