Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nie będzie walki Mameda Khalidova z Tomaszem Drwalem na grudniowej gali KSW 29

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Informacje portalu fightsport.pl okazały się nieprawdziwe. Tomasz Drwal (21-4-1) nie zmierzy się z Mamedem Khalidovem (28-4-2) podczas grudniowej gali KSW 29 w Krakowie.

Matchmaker organizacji Professional MMA Challenge, Kamil Zawarski, w rozmowie z mmarocks.pl potwierdził, że "Gorillę" zobaczymy podczas listopadowej gali PROMMAC 2. - Tomek stoczy swoją kolejną walkę na gali PROMMAC w listopadzie. To będzie duża walka. Szykujemy głośny pojedynek, więcej informacji będziemy podawać w swoim czasie - poinformował i zarazem zaprzeczył o walce Tomasza Drwala z Mamedem Khalidovem: - Te informacje są nieprawdziwe - dodał.


Krakowianina po raz ostatni w oktagonie widzieliśmy 1 marca podczas debiutanckiej gali Professional MMA Challenge we Wrocławiu. Wówczas pierwszy Polak, który walczył w UFC, poddał Brazylijczyka Delsona Helena. Jego kolejny rywal nie został jeszcze ogłoszony.

Według wciąż niepotwierdzonych informacji, gala KSW 29 odbędzie się natomiast 6 grudnia w nowej hali w Krakowie. Obok Khalidova w najważniejszych walkach gali zobaczymy między innymi Mariusza Pudzianowskiego czy Borysa Mańkowskiego.

Źródło: mmarocks.pl

Tomasz Drwal rywalem Mameda Khalidova na KSW 29 w Krakowie?!

Czy kiedykolwiek dojdzie do walki Mameda Khalidova z Tomaszem Drwalem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL