Najnowsze Wyniki/Kalendarz

"Polska" gala M-1 Challenge 53 w Chinach przełożona

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Największa rosyjska organizacja MMA M-1 Global przełożyła zaplanowaną na 11 listopada galę [tag=39755]M-1 Challenge[/tag] 53 w Pekinie. Ma na niej zawalczyć dwóch Polaków.

Będzie to pierwsza gala federacji Vadima Finkelsteina w Chinach. W związku z tym jest ona bardzo silnie obsadzona, a w rozpisce znalazło się miejsce dla reprezentantów Polski. Mistrz wagi ciężkiej M-1 Marcin Tybura zmierzy się o pas z Estończykiem Denisem Smoldarevem, zaś były posiadacz tego pasa Damian Grabowski skrzyżuje rękawice z dobrze znanym nad Wisłą Łotyszem Konstantinem Gluhovem.


Nową datą wybrano dzień 25 listopada. Głównym powodem przesunięcia wydarzenia o dwa tygodnie jest szczyt APEC - Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku, który będzie odbywał się od 5 do 11 listopada właśnie w Pekinie. Miejsce imprezy pozostało takie samo. Areną zmagań współczesnych gladiatorów będzie znane z Igrzysk Olimpijskich 2008 MasterCard Center mogące pomieścić nawet do 20 tysięcy widzów.

Włodarze organizacji dodatkowo poinformowali, że kontuzji doznał Satoshi Ishii - jeden z głównych bohaterów pekińskiej gali. Japończyk nie będzie mógł się zmierzyć z Rosjaninem Sergeiem Kharitonovem, dla którego jest już poszukiwany nowy oponent.

 PLMMA 42: Druga porażka Janusza Dylewskiego w dwa dni!

Czy Polacy wygrają w Pekinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL