Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła termin kolejnej gali sportów walki

Konrad Kaźmierczak
Konrad Kaźmierczak
Znamy już datę kolejnej edycji Fight Exclusive Night. Dynamicznie rozwijająca się federacja sportów walki swoją szóstą galę zorganizuje 7 marca we Wrocławiu w hali Orbita.

Organizatorzy potwierdzili, że w walce wieczoru wystąpi weteran rosyjskiej organizacji M-1 Global Marcin Zontek, który w sobotę znokautował na gali Cuprum Heroes Krzysztofa Pietraszka. Jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii półciężkiej prawdopodobnie we Wrocławiu zmierzy się z Maciejem Browarskim, z którym miał zmierzyć się w Lubinie, jednak jego występ wykluczyła kontuzja.


Marcowa gala to dla organizacji Fight Exclusive Night najpoważniejsze z dotychczasowych wyzwań, ponieważ wydarzenie będzie po raz pierwszy transmitowane na żywo w telewizji Polsat Sport.

W karcie walk szóstej edycji powinni pojawić się także Tymoteusz Świątek, Michał Michalski oraz wspomniany Krzysztof Pietraszek. Podobnie jak na poprzednich galach pod egidą FEN, kibice oprócz walk w mieszanych sztukach walki zobaczą pojedynki w formule K-1.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL