Najnowsze Wyniki/Kalendarz

"Polish Pistola" wystąpi podczas gali UFC w Krakowie!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Do karty walk gali UFC Fight Night 64 dołączył interesujący pojedynek wagi półśredniej. W Kraków Arenie Seth Baczynski (19-12) zmierzy się z Leonem Edwardsem (8-2).

Amerykanin polskiego pochodzenia związany jest z największą organizacją MMA na świecie od września 2011 roku. Od tamtego czasu Seth Baczynski w słynnym oktagonie stoczył dziewięć walk, z czego zwyciężył pięć. Udało mu się pokonać między innymi Matta Browna, który jest aktualnie jednym z najlepszych zawodników wagi do 77 kilogramów na świecie.


Rok 2014 nie był udany dla 33-letniego mieszkańca Arizony, zanotował on w ośmiokątnej klatce dwie porażki. Najpierw Baczynski przegrał z wracającym po kontuzji Thiagiem Alvesem, a następnie musiał uznać wyższość Alana Joubana.

Przeciwnikiem "Polish Pistoli" będzie Anglik Leon Edwards. Zawodnik z Erdington ma za sobą na razie jedną walkę w Ultimate Fighting Championship. W listopadzie przegrał on przez niejednogłośną decyzję z Claudiem Henriquem da Silvą. Reprezentant UTC Birmingham legitymuje się rekordem ośmiu zwycięstw i dwóch porażek.

Obaj fighterzy nie mają najlepszej passy w UFC. Ich pojedynek w stolicy województwa małopolskiego będzie walką o przedłużenie kontraktu z największą organizacją MMA na świecie.

Gala UFC Fight Night 64 odbędzie się 11 kwietnia w Kraków Arenie. W walce wieczoru legendarny Mirko Filipovic powalczy po raz drugi z Gabrielem Gonzagą, a wcześniej w oktagonie zmierzą się Jan Błachowicz i Jimi Manuwa.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL