Najnowsze Wyniki/Kalendarz

UFC Glasgow: Słaby występ Pawła Pawlaka. "Rocky" lepszy od Polaka

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Hydro Arena w Glasgow nie była szczęśliwa dla Pawła Pawlaka. Polak przegrał z Leonem Edwardsem podczas karty głównej sobotniej gali UFC w Szkocji.

Starcie polsko-brytyjskie potrwało pełen, piętnastominutowy dystans. Trzej sędziowie wskazali jako werdykt wynik 30-27, który doskonale odzwierciedla przebieg pojedynku.


Każda runda wyglądała podobnie - "Rocky" miał dużą przewagę siły fizycznej i za wszelką cenę chciał przenieść pojedynek do klinczu, gdzie pewnie punktował reprezentanta Polski. 

Szczególnie w trzeciej odsłonie starcia zrobiło się gorąco. Leon Edwards był bardzo bliski znokautowania Pawła Pawlaka, ale łodzianinowi udało się pozostać w walce. Niewiele to jednak zmieniło, ponieważ reprezentant Gracie Barra i tak musiał uznać wyższość młodszego od siebie zawodnika.

Była to druga porażka Pawlaka w oktagonie UFC. W pierwszej walce przegrał z Peterem Sobottą, zaś w kolejnej udało mu się pokonać Sheldona Westcotta. Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Łodzi dostanie kolejną, być może ostatnią szansę od najlepszej organizacji MMA na świecie.

Przypomnijmy, że transmisję z Glasgow i inne gale UFC polscy kibice mogą oglądać za darmo na kanale Extreme Sports Channel.

Dostępność stacji na platformach telewizyjnych:

- Cyfrowy Polsat - 18
- NC+ - 122
- UPC - 571 (419)
- Vectra - 221
- Toya - 445

#dziejesiewsporcie: Piękny lob bramkarza. Niestety, to gol samobójczy

Źródło: sport.wp.pl

UFC Glasgow: Świetny nokaut Daniela Omielańczuka! Zabójcze 48 sekund!

Czy Paweł Pawlak utrzyma się w UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL