Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Amerykańsko-szwedzka walka o pas wagi półciężkiej UFC w październiku

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
UFC podczas gali w Szkocji ogłosiło, kiedy dojdzie do walki o pas wagi półciężkiej. Daniel Cormier (16-1) ma powalczyć z Alexandrem Gustafssonem (16-3) na UFC 192 w Houston.

"DC" jest mistrzem UFC w kategorii do 205 funtów od maja. Na UFC 187 udało mu się poddać Anthony'ego Johnsona, przyszłego rywala... Jana Błachowicza. Daniel Cormier rok 2015 rozpoczął od porażki z ówczesnym mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem, ale "Bones" stracił ten tytuł z powodu swoich problemów z narkotykami.


Szwed znany z KSW Extra powalczy o pas po porażce! W styczniu, na wielkiej gali UFC on FOX w Sztokholmie, "Mauler" został znokautowany przez... Anthony'ego Johnsona. Alexander Gustafsson miał wrócić w czerwcu w Berlinie, ale wyeliminowała go kontuzja.

Podczas gali w Teksasie, która odbędzie się 3 października w Toyota Center, dojdzie również do potyczki wagi półciężkiej pomiędzy Ryanem Baderem a Rashadem Evansem. Niewykluczone, że swój kolejny występ właśnie w Houston zanotuje również Cain Velasquez, były mistrz wagi ciężkiej.

Były król wagi ciężkiej UFC wróci do oktagonu już w październiku?

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL