Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski Materiały prasowe / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski niewinny. Prokuratura nie wszczyna śledztwa!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
To koniec problemów Mariusza Pudzianowskiego (9-4, 1 NC). Były strongman, a aktualnie zawodnik MMA, nie będzie ścigany przez prokuraturę.

Problemy "Pudziana" miały związek z doniesieniem, jakie do prokuratury złożyła organizacja HejtStop. Fighter z Białej Rawskiej w ostrych słowach reagował na zachowanie uchodźców w Calais, którzy napadali na tiry jego firmy i współpracowników.

Fundacja HejtStop przekonywała, że Pudzianowski nawoływał do nienawiści. Prokuratura odmówiła jednak wszczęcia śledztwa wobec braku znamion czynu zabronionego. Tym samym uznano, że Mariusz Pudzianowski jest niewinny, a prawo nie zostało przez niego złamane.

- Nic złego nie zrobiłem, dlatego decyzja prokuratury nie była dla mnie zaskoczeniem. Dziwi mnie tylko, że część mediów, która tak chętnie obrzucała mnie błotem, w tym momencie milczy - powiedział nam Pudzianowski.

Przypomnijmy, że kolejna walka Pudzianowskiego już 27 maja podczas KSW 35 w trójmiejskiej Ergo Arenie. 39-latek zmierzy się wówczas z innym Polakiem, Marcinem Różalskim. Będzie to z pewnością jeden z najważniejszych pojedynków w karierze "Pudziana".

Zobacz wideo: Bedorf o ciosie poniżej pasa: mam tytanowe "zabawki"

Źródło: WP SportoweFakty

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL