Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / CEZARY PECOLD/SE

Karolina Kowalkiewicz zostanie mistrzynią UFC? "Świat będzie w szoku"

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Łukasz Zaborowski, główny trener Karoliny Kowalkiewicz, jest pewny zwycięstwa swojej podopiecznej w starciu z Joanną Jędrzejczyk o pas UFC. - Świat będzie w szoku - zapowiada.

Szkoleniowiec jednej z najlepszych zawodniczek w Europie zauważa mocne strony łodzianki. - To na pewno jej silna mentalność. Presja czy stres nigdy nie wpływają na jej występ. Nie zmienia to jej postawy w oktagonie - przyznaje w rozmowie z flocombat.com.

Dla Kowalkiewicz potyczka z Joanną Jędrzejczyk będzie największym wyzwaniem w karierze. - Mamy plany na tę walkę. Świat będzie w szoku. Wszyscy będą zaskoczeni - mówi bardzo pewny siebie Łukasz Zaborowski.

Do polskiego starcia o mistrzostwo Ultimate Fighting Championship w dywizji słomkowej kobiet dojdzie podczas gali UFC 205 już 12 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku. W głównym pojedynku wieczoru zmierzą się Eddie Alvarez i Conor McGregor o pas wagi lekkiej.

ZOBACZ WIDEO Jędrzejczyk ostro o Kowalkiewicz. Jest odpowiedź

UFC 205 (z udziałem Joanny Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz) oraz inne gale największej federacji MMA na świecie obejrzysz na antenie Extreme Sports Channel.

Czy Karolina Kowalkiewicz pokona Joannę Jędrzejczyk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL